Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ile wydajesz na to hobby? - Holandia

Czytali temat:
LindaBeva milowbrac browlciba (496 niezalogowanych)
4 Posty
browlciba
(browlciba)
Początkujacy
Cześć wszystkim. Uwielbiam karty baseballowe i kolekcjonowanie kart, ale trudno mi zrównoważyć częstotliwość, kiedy kupuję karty i ile wydaję.

Mam budżet studencki, więc nie jest tak, że mogę wyskoczyć 70-100 dolarów na pudełko hobby z jakimkolwiek nowym produktem, który pojawia się co miesiąc. Wiem, że mógłbym po prostu iść na singli, więc może zbuduję w ten sposób kolekcję (myślę o PCing Granderson i Tigers Verlander), ale jak wszyscy wiedzą, nic nie przebije zgrywania paczek.

Myślę, że zastanawiam się, jak ci oszczędniejsi z was sprawiają, że to działa. Z góry dziękujemy za wszelkie odpowiedzi!
Zgłoś wpis
4 Posty
browlciba
(browlciba)
Początkujacy
browlciba napisał:
Cześć wszystkim. Uwielbiam karty baseballowe i kolekcjonowanie kart, ale trudno mi zrównoważyć częstotliwość, kiedy kupuję karty i ile wydaję.

Mam budżet studencki, więc nie jest tak, że mogę wyskoczyć 70-100 dolarów na pudełko hobby z jakimkolwiek nowym produktem, który pojawia się co miesiąc. Wiem, że mógłbym po prostu iść na singli, więc może zbuduję w ten sposób kolekcję (m routerlogin.uno/ yślę o PCing Granderson i Tigers Verlander), ale jak wszyscy wiedzą, nic nie przebije zgrywania paczek.

Myślę, że zastanawiam się, jak ci oszczędniejsi z was sprawiają, że to działa. Z gó
isry dziękujemy za wszelkie odpowi 19216801.onl/ edzi!

issue got solved
Zgłoś wpis


Bliżej nas