Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorąco sugeruję podjęcie prawdziwego hobby piłkarskiego. - Holandia

Czytali temat:
lucasPeni WojinRina (584 niezalogowanych)
4 Posty
WojinRina
(WojinRina)
Początkujacy
Od prawie roku gram w piłkę nożną może 3-4 razy w tygodniu. Mam tonę lepiej. Grałem w gimnazjum i trochę wcześniej (jak w prawdziwym zespole). Ale nigdy w liceum, bo biegałem na torze i przełajach. I naprawdę nie grałem po tym aż do teraz.

W każdym razie, jeśli masz zamiar grać w Fifa 15, zdecydowanie sugeruję, aby zająć się tym hobby. Nigdy nie myślisz o tym, jak trudne są rzeczy, takie jak kontrolowanie silnego krzyża słabą stopą. O ileż trudniej jest być dokładnym podającym z oddechem 1+ obrońców na karku. To naprawdę sprawia, że ​​rozumiesz, dlaczego Pace nie jest aż tak ważny. Jak to dotyczy tylko niektórych sytuacji. Jak lepsi gracze mają najlepsze umiejętności gry w piłkę, a nie najszybsze. Jeśli oboje jesteście szybcy i umiecie grać w piłkę, jest to duży plus. Ale ktoś z umiejętnościami szalonej piłki nie musi być szybki, aby był skuteczny.

W każdym razie chodzi o to, że naprawdę uważam, że prawie każdy tutaj skorzystałby na regularnej grze REAL SOCCER....
Zgłoś wpis
4 Posty
WojinRina
(WojinRina)
Początkujacy
Od prawie roku gram w piłkę nożną może 3-4 razy w tygodniu. Mam tonę lepiej. Grałem w gimnazjum i trochę wcześniej (jak w prawdziwym zespole). Ale nigdy w liceum, bo biegałem na torze i przełajach. I naprawdę nie grałem po tym aż do teraz.

W każdym razie, jeśli masz zamiar grać w Fifa 15, zdecydowanie sugeruję, aby zająć się tym hobby. Nigdy nie myślisz o tym, jak trudne są rzeczy, takie jak kontrolowanie silnego krzyża słabą stopą. O ileż trudniej jest być dokładnym podającym z oddechem 1+ obrońców na karku. To naprawdę sprawia, że ​​rozumiesz, dlaczego Pace nie jest aż tak ważny. Jak to dotyczy tylko niektórych sytuacji. Jak lepsi gracze mają najle 19216811.cam/ psze umiejętności gry w piłkę, a nie najszybsze. Jeśli oboje jesteście szybcy i umiecie grać w piłkę, jest to duży plus. Ale ktoś z umiejętnościami szalonej piłki nie musi być szybki, aby był skuteczny.

W każdym razie chodzi o to, że naprawdę uważam, że pra 1921681001.id/ wie każdy tutaj skorzystałby na regularnej grze REAL SOCCER....
issue got solved!
Zgłoś wpis


Bliżej nas