Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Uczynienie pływania zrównoważonym hobby - Holandia

Czytali temat:
Julia2344 augusvena octuslimb (583 niezalogowanych)
4 Posty
octuslimb
(octuslimb)
Początkujacy
Witajcie wszyscy, często bardzo nowi pływanie, często jeździłem z przerwami jako dziecko, a teraz zdaję sobie sprawę, że może to być świetne narzędzie do fitnessu, ponieważ nie uderza w stawy, a może chcę spróbować pływać 1-2 godziny dziennie 4 dni w tygodniu.

Problem polega na tym, że odczuwam silne swędzenie, na tyle silne, że mogę się nawet rozproszyć kilka godzin później. jak to zminimalizować? Niestety, z powodu Covid-19 pozbyli się pryszniców w szatniach, co może być dużym czynnikiem; że nie mogę od razu usunąć chloru. Czy później używam balsamu do nawilżenia skóry? (dość drogie, jeśli planuję robić to 3-4 dni w tygodniu) czy jest jakiś preparat, który mogę zrobić wcześniej, aby zmniejszyć efekty? Swędzenie to chyba mój problem numer 1 w tej chwili.

Czy czepek kąpielowy jest tego wart? Nie mam pojęcia, jaki jest cel jednego z nich, ale tak naprawdę nie staram się pływać wyczynowo, jestem trochę gruby, po prostu chcę schudnąć i pozostać w formie. Więc to prawdopodobnie będzie miało wpływ na to, czy go dostanę.

Wreszcie, okulary pływackie, czy są tego warte? Chodziłem tylko z kąpielówkami i garbo ręcznikiem i było w porządku, po prostu martwię się o szkodliwe skutki dla moich oczu z częstym przebywaniem w basenie, chociaż nie odczułem niczego złego.
Zgłoś wpis
4 Posty
octuslimb
(octuslimb)
Początkujacy
octuslimb napisał:
[quote]Witajcie wszyscy, często bardzo nowi pływanie, często jeździłem z przerwami jako dziecko, a teraz zdaję sobie sprawę, że może to być świetne narzędzie do fitnessu, ponieważ nie uderza w stawy, a może chcę spróbować pływać 1-2 godziny dziennie 4 dni w tygodniu.

Problem polega na tym, że odczuwam silne swędzenie, na tyle silne, że mogę się nawet rozproszyć kilka godzin później. jak to zminimalizować? Niestety, z powodu Covid-19 pozbyli się pryszniców w szatniach, co może być dużym czynnikiem; że nie mogę od razu usunąć chloru. Czy później używam balsamu do nawilżenia skóry? (dość drogie, jeśli planuję robić to 3-4 dni w tygodniu) czy jest jakiś preparat, który mogę zrobić wcześniej, aby zmniejszyć efekty? Swędzenie to chyba mój problem numer 1 w tej chwili.

Czy czepek kąpielowy jest tego wart? Nie mam pojęcia, jaki jest cel jednego z nich, ale tak naprawdę nie staram się pływać wyczynowo, jestem trochę gruby, po prostu chcę schudnąć i pozostać w formie. Więc to prawdopodobnie będzie tutuappx.com/ miało wpływ na to, czy go dostanę.

Wreszcie, okulary pływackie, czy są tego warte? Chodziłem tylko z kąpielówkami i garbo ręcznikiem i było w porządku, po prostu martwię s appvalley.onl/ ię o szkodliwe skutki dla moich oczu z częstym przebywaniem w basenie, chociaż nie odczułem niczego złego.[/quot e]

issuse got slved
Zgłoś wpis


Bliżej nas