Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Czy można być po prostu hobbystą MMA? - Holandia

Czytali temat:
Arczi Asterix adam90007 malinowski Julia2344 octuslimb Yang01 keylin dorthy.teyanna rolando.zay giomar.ennio (1120 niezalogowanych)
4 Posty
octuslimb
(octuslimb)
Początkujacy
Blisko mnie jest miejsce do TMA i blisko mnie do MMA. Wolałbym uprawiać MMA, ponieważ wierzę, że będzie to lepszy trening i lepsza samoobrona, jeśli kiedykolwiek zostanę zaatakowany fizycznie.

Mój problem polega na tym, że jestem niski i niewysportowany i kieruję się zdjęciami na stronie internetowej miejsca MMA, większość ludzi, którzy tam chodzą, wygląda na ogromnych, potężnych, sprawnych ludzi, którzy wyglądają, jakby próbowali trenować, aby przejść na zawodowstwo, i Wyobrażam sobie, że klasa byłaby dostosowana do tego, co oznacza, że ​​prawdopodobnie wypalę się / doznam kontuzji lub po prostu nikt nie będzie chciał ze mną trenować, ponieważ uznają mnie za stratę czasu.

Jedyną rzeczą, jaką TMA ma na swoją korzyść, jest to, że wydaje się być pełna zwykłych ludzi, którzy tylko trenują jako hobbyści.

Czy moje obawy są bezpodstawne?

Czy ludzie uprawiają MMA jako hobby, nie próbując trenować na profesjonalnego fightera? Jeśli tak, to czy sposób, w jaki trenują, nadal jest skuteczny w nauce walki? A może po prostu marnowałbym swój czas?
Zgłoś wpis
4 Posty
octuslimb
(octuslimb)
Początkujacy
octuslimb napisał:
Blisko mnie jest miejsce do TMA i blisko mnie do MMA. Wolałbym uprawiać MMA, ponieważ wierzę, że będzie to lepszy trening i lepsza samoobrona, jeśli kiedykolwiek zostanę zaatakowany fizycznie.

Mój problem polega na tym, że jestem niski i niewysportowany i kieruję się zdjęciami na stronie internetowej miejsca MMA, większość ludzi, którzy tam chodzą, wygląda na ogromnych, potężnych, sprawnych ludzi, którzy wyglądają, jakby próbowali trenować, aby przejść na zawodowstwo, i Wyobrażam sobie, że klasa byłaby dostosowana do tego, co oznacza, że ​​prawdopodobnie wypalę się / doznam kontuzji lub po prostu nikt nie będzie chciał ze mną trenować, ponieważ uznają mnie za stratę czasu.

Jedyną rzeczą, jaką TMA ma na swoją korzyść, jest to, że wydaje się być pełna zwykłych ludzi, którzy tylko trenują jako hobbyści. 9apps.ooo/

Czy moje obawy są bezpodstawne?

Czy ludzie uprawiają MMA jako hobby, nie próbując trenować na profesjonalnego fightera? Jeśli tak, to czy sposób, w jaki trenują, nadal jest skuteczny w nauce walki? A może po prostu marnowałbym swój czas?


issue got solved!!
Zgłoś wpis
1 Post
keylin
(keylin)
Początkujacy
Czy chcesz spróbować zagrać online na prawdziwe pieniądze? Witamy na naszej stronie! parimatch-online.pl/wyplata/
Zgłoś wpis
1 Post
Raveena
(Raveena)
Początkujacy
keylin napisał:
Czy chcesz spróbować zagrać online na prawdziwe pieniądze? Witamy na naszej stronie! parimatch-online.pl/wyplata/
Widziałem, jak mówiłeś o graniu w gry online, chcę dodać, że granie na automatach jest fajniejsze , Przez kod promocyjny 22bet bez depozytu możesz grać bez żadnych depozytów i możesz grać, kiedy tylko chcesz. kasynanalyzer.com/kasyn-bonusy/22bet.com
Zgłoś wpis


Bliżej nas