Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

co liczy się jako hobby - Holandia

Czytali temat:
Focusmk2 hilanokta Jacub Kowalski (680 niezalogowanych)
2 Posty
hilanokta
(hilanokta)
Początkujacy
Rozmawiałem ostatnio z moim wujem i dorzucaliśmy pytania do odpowiedzi i zapytałem go, jakie ma hobby. Powiedział mi, że lubi wyszukiwać wiadomości o biznesie i rozmawiać z przyjaciółmi... także o biznesie i myśleć o pomysłach na... biznes. Z tego, co wiem, nie zajmuje się innymi zajęciami, takimi jak sport, uważa gry za stratę czasu i nie czyta poza artykułami biznesowymi. Czy uważasz, że to hobby, czy co to w ogóle jest brane pod uwagę?
Zgłoś wpis
2 Posty
hilanokta
(hilanokta)
Początkujacy
Rozmawiałem ostatnio z moim wujem i dorzucaliśmy pytania do odpowiedzi i zapytałem go, jakie ma hobby. Powiedział mi, że lubi wyszukiwać wiadomości o biznesie i rozmawiać z przyjaciółmi... także o biznesie i myśleć o p 100001.onl/ omysłach na... biznes. Z tego, co wiem, nie zajmuje się innymi zajęciami, takimi jak sport, uważa gry za stratę czasu i nie czyta poza artykułami biznesowymi. Czy uważasz, że to hobby, czy co to w ogóle jest brane pod uwagę? 1921681254.mx/

issue got s
Zgłoś wpis


Bliżej nas