Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Jakie jest twoje ulubione pytanie dotyczące ciekawostek o baseballu? - Holandia

Czytali temat:
Piotr Walerowicz Julia2344 abhimanyu niyatioxe (486 niezalogowanych)
3 Posty
niyatioxe
(niyatioxe)
Początkujacy
Mój jest:

Na HOF jest kij, którego nie ma z powodu uderzenia. Czyj nietoperz i dlaczego?

Odpowiedź - z zaufanej Wikipedii -

Blomberg był pierwszym ważnym graczem, który rozegrał mecz jako wyznaczony hitter. 6 kwietnia 1973 r. w Fenway Park prowadził go miotacz Red Sox Luis Tiant z podstawkami załadowanymi w jego pierwszym występie na płycie. Kij, którego Blomberg użył, znajduje się w Galerii Sław Cooperstown.
Zgłoś wpis
3 Posty
niyatioxe
(niyatioxe)
Początkujacy
niyatioxe napisał:
Mój jest:

Na HOF jest kij, którego nie ma z powodu uderzenia. Czyj nietoperz i dlaczego?

Odpowiedź - z zaufanej Wikipedii -

Blomberg był pierwszym ważnym graczem, który rozegrał mecz jako wyznaczony hitter. 6 kwietnia 1973 r. w Fenway Park prowadził appvalley.onl/ go miotacz Red Sox Luis Tiant z podstawkami załadowanymi w jego pierwszym występie na płyc tutuappx.com/ ie. Kij, którego Blomberg użył, znajduje się w Galerii Sław Cooperstown.


isue got solved
Zgłoś wpis
3 Posty
niyatioxe
(niyatioxe)
Początkujacy
niyatioxe napisał:
Mój jest:

Na HOF jest kij, którego nie ma z powodu uderzenia. Czyj nietoperz i dlaczego?

Odpowiedź - z zaufanej Wikipedii -

Blomberg był pierwszym ważnym graczem, który rozegrał mec omegle.onl/ z jako wyznaczony hitter. 6 kwietnia 1973 r. w Fenway vshare.onl/ Park prowadził go miotacz Red Sox Luis Tiant z podstawkami załadowanymi w jego pierwszym występie na płycie. Kij, którego Blomberg użył, znajduje się w Galerii Sław Cooperstown.

issue got solved
Zgłoś wpis


Bliżej nas