Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Jak wytłumaczysz ludziom, dlaczego tak bardzo kochasz baseball? - Holandia

Czytali temat:
Piotr Walerowicz axpresbom (585 niezalogowanych)
2 Posty
axpresbom
(axpresbom)
Początkujacy
Ludzie mnie o to pytają, a ja nie wiem, co powiedzieć. Tak, rozumiem, dlaczego uważają, że to nudne, ale baseball zawsze mnie trzymał. Może to dlatego, że oglądałem to dorastając z moim ojcem. Może to być wspaniała historia gry lub wiele drobnych aspektów gry (np. to, jak miotacz sprawdzi biegacza na pierwszym, nie to, że myśli, że ukradnie drugi, ale żeby zobaczyć, czy pałkarz pokaże bunt ) lub jak bardzo fani Red Sox nienawidzą Yankees, to była tylko klasa i szacunek dla hołdu Mariano Rivery. Jak wytłumaczysz ludziom, dlaczego tak bardzo kochasz baseball?
Zgłoś wpis
2 Posty
axpresbom
(axpresbom)
Początkujacy
axpresbom napisał:
Ludzie mnie o to pytają, a ja nie wiem, co powiedzieć. Tak, rozumiem, dlaczego uważają, że to nudne, ale baseball zawsze mnie trzymał. Może to dlatego, że oglądałem to dorastając z moim ojcem. Może to być wspaniała historia gry lub wiele tweakbox.mobi/ drobnych aspektów gry (np. to, jak miotacz sprawdzi biegacza na pierwszym, nie to, że myśli, że ukradnie drugi, ale żeby zobaczyć, czy pałkarz pokaże bunt ) getappvalley.com/ lub jak bardzo fani Red Sox nienawidzą Yankees, to była tylko klasa i szacunek dla hołdu Mariano Rivery. Jak wytłumaczysz ludziom, dlaczego tak bardzo kochasz baseball?
issue got solved
Zgłoś wpis


Bliżej nas