Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Najlepszy tenisista z Twojego kraju - Holandia

Czytali temat:
Julia2344 kaybykats mukesogel Martino38 (569 niezalogowanych)
2 Posty
mukesogel
(mukesogel)
Początkujacy
Przez lata postrzegałem Nadala jako brutala, grindowca i ogólnie nielubianego gracza. Ale po przeczytaniu jego książki Rafa, a także po obejrzeniu kilku wywiadów z nim, zacząłem go bardziej doceniać. Potem, jak wszyscy wiemy, doznał kontuzji i nagle zdałem sobie sprawę, jak wyjątkowy i ekscytujący uczynił ten sport.

Jego duch walki, jego wściekła energia byka, jego postawa „nigdy nie umrzyj”, to dodaje poziom energii i elektryczności do tego sportu, przynajmniej dla mnie.

Tęsknię za jego uroczystym nastawieniem, jego bojową prezencją i niesamowitą grą.

Nigdy nie przestałem doceniać tego, ile dał temu sportowi. Ciągle gra przez ból, walczy tak brutalnie o każdą piłkę… wszystko to z powodu jego miłości i oddania tenisowi. I szczerze, naprawdę to szanuję.

Rafa jest pasjonatem, ekscytującym, dynamicznym i zdrowym graczem o świetnym nastawieniu i niesamowitym duchu walki. Wątpię, czy kiedykolwiek będzie jednym z moich ulubionych, ale myślę, że w tym roku będę mu kibicować.

Wspaniale będzie go mieć z powrotem.
Zgłoś wpis
2 Posty
mukesogel
(mukesogel)
Początkujacy
mukesogel napisał:
Przez lata postrzegałem Nadala jako brutala, grindowca i ogólnie nielubianego gracza. Ale po przeczytaniu jego książki Rafa, a także po obejrzeniu kilku wywiadów z nim, zacząłem go bardziej doceniać. Potem, jak wszyscy wiemy, doznał kontuzji i nagle zdałem sobie sprawę, jak wyjątkowy i ekscytujący uczynił ten sport. 9apps.ooo/

Jego duch walki, jego wściekła energia byka, jego postawa „nigdy nie umrzyj”, to dodaje poziom energii i elektryczności do tego sportu, przynajmniej dla mnie.

Tęsknię za jego uroczystym nastawieniem, jego bojową prezencją i niesamowitą grą.

Nigdy nie przestałem doceniać tego, ile dał temu sportowi. Ciągle gra przez ból, walczy tak brutalnie o każdą piłkę… wszystko to z powodu jego miłości i oddania tenisowi. I szczerze, naprawdę to szanuję.

Rafa jest pasjonatem, ekscytującym, dynamicznym i zdrowym graczem o świetnym nastawieniu i niesamowitym duchu walki. Wątpię, czy kiedykolwiek będzie jednym z moich ulubionych, ale myślę, że w tym roku będę mu kibicować.

Wspaniale będzie go mieć z powrotem.

issue got solved
Zgłoś wpis


Bliżej nas