Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Hobby dla mojej babci - Holandia

Czytali temat:
miterkint okelhemin pakhisana Donald (515 niezalogowanych)
2 Posty
miterkint
(miterkint)
Początkujacy
Cześć,

Więc po prostu odwiedziłem moją babcię, która mieszka samotnie i zdałem sobie sprawę, jak bardzo jest znudzona i samotna.

Jest fizycznie ograniczona z powodu reumatyzmu i innych chorób. Obecnie też w ogóle nie opuszcza swojego mieszkania. Nie jestem pewien dlaczego, ale zawsze znajduje nowe wymówki, aby nie wychodzić na zewnątrz, prawie czuje, że chce być izolowana w swoim domu.

Kiedyś dużo pisała, ale jej ręce straciły wiele czucia, więc nie może już tak naprawdę dokładnie pisać na klawiaturze.

Czy masz jakieś pomysły, jakie hobby mogłaby wybrać, które nie wymagałyby dużego ruchu? Myślę, że długotrwała aktywność byłaby naprawdę dobra dla jej zdrowia psychicznego.
Zgłoś wpis
2 Posty
miterkint
(miterkint)
Początkujacy
miterkint napisał:
Cześć,

Więc po prostu odwiedziłem moją babcię, która mieszka samotnie i zdałem sobie sprawę, jak bardzo jest znudzona i samotna.

Jest fizycznie ograniczona z powodu reumatyzmu i innych chorób. Obecnie też w ogóle nie opuszcza swojego mieszkania. Nie jestem pewien dlaczego, ale zawsze znajduje nowe wymówki, aby nie wychodzić na zewnątrz, prawie czuje, że chce być izolowana w swoim domu.

Kiedyś dużo pisała, ale jej ręce straciły wiele czucia, więc nie może już tak naprawdę dokładnie pisać na klawiaturze. 100001.onl/

Czy masz jakieś pomysły, jakie hobby mogłaby wybrać, które nie wymagałyby dużego ruchu? Myślę, że długotrwała aktywność byłaby naprawdę dobra 1921681254.mx/ dla jej zdrowia psychicznego.


issue got solved
Zgłoś wpis


Bliżej nas