Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Jakie jest Twoje obecne hobby? - Holandia

Czytali temat:
malpek farahtung zayaan.emit dorv Jacub Kowalski Kirill12 robertgreen (617 niezalogowanych)
2 Posty
farahtung
(farahtung)
Początkujacy
Moim obecnym hobby jest upcykling, uważam to za trudniejsze i droższe niż się spodziewałem (przynajmniej dobrze wykonywać pracę), ale lubię to uważność, uczy mnie cierpliwości (nie mam tego dużo) i uwielbiam sprawiać, by coś zużytego i zmęczonego wyglądało pięknie. Obecnie robię 3-piętrowy domek dla lalek o szerokości 1,5 m, jest to nieukończony projekt, który wziąłem na siebie i miałem w magazynie, zacząłbym go wcześniej, ale okazuje się, że moja córka nie jest lalkami, więc nie zrobiłem tego niepokoić. To epickie zadanie, ale robię to krok po kroku. Przyszłym celem jest remont domu, bo cóż, marzenia są darmowe.
Zgłoś wpis
2 Posty
farahtung
(farahtung)
Początkujacy
farahtung napisał:
Moim obecnym hobby jest upcykling, uważam to za trudniejsze i droższe niż się spodziewałem (przynajmniej dobrze wykonywać pracę), ale lubię to uważność, uczy mnie cierpliwości (nie mam tego dużo) i uwielbiam sprawiać, by coś zużytego i zmęczonego wyglądało pięknie VidMate Mobdro. Obecnie robię 3-piętrowy domek dla lalek o szerokości 1,5 m, jest to nieukończony projekt, który wziąłem na siebie i miałem w magazynie, zacząłbym go wcześniej, ale okazuje się, że moja córka nie jest lalkami, więc nie zrobiłem tego niepokoić. To epickie zadanie, ale robię to krok po kroku. Przyszłym celem jest remont domu, bo cóż, marzenia są darmowe.

I got this,..
Zgłoś wpis
1 Post
Vitarange
(Vitarange)
Początkujacy
Tak, recykling bardzo mocno wpływa na Ciebie na starość, oszczędzaj siły, a dam ci zarobić na hobby zakłady sportowe www.probukmacher.pl/obstawianie-mundialu-2022/ . Najlepsi bukmacherzy zebrani w jednym miejscu, łatwo będzie to rozgryźć, czekają na Ciebie wysokie kursy i dobre bonusy, a wsparcie odpowie na wszelkie pytania.
Zgłoś wpis
1 Post
sayler.franklyn
(sayler.franklyn)
Początkujacy
W wolnym czasie mogę robić wszystko, mogę po prostu nic nie robić. Ale lubię od czasu do czasu pograć na slotach w Vulcan bet. Większość czasu robię to dla zabawy, ale czasem stawiam pieniądze. Spróbujcie, może i Wam się spodoba.
Zgłoś wpis


Bliżej nas