Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Jakieś wskazówki dotyczące drewnianych modeli mechanicznych ROKR? - Holandia

Czytali temat:
feng192 (251 niezalogowanych)
2 Posty
feng192
(feng192)
Początkujacy
Nie wiedziałem gdzie indziej to umieścić, więc tutaj. Dostałem mechaniczny zestaw mechaniczny globus UGEARS, a kiedy go złożyłem, nie poruszał się nawet w przybliżeniu tak płynnie, jak reklamowano. Upewniłem się, że woskowałem koła zębate zgodnie z instrukcją, a nawet rozebrałem to na części, kiedy skończyłem, aby sprawdzić, czy czegoś nie zgubiłem, czego nie zrobiłem. Niedawno dostałem mechaniczny model gramofonu ROKR i nie chcę, żeby stało się to samo. Jakieś wskazówki?
Zgłoś wpis
2 Posty
feng192
(feng192)
Początkujacy
feng192 napisał:
Nie wiedziałem gdzie indziej to umieścić, więc tutaj. Dostałem mechaniczny zestaw mechaniczny globus UGEARS, a kiedy go złożyłem, nie poruszał się nawet w przybliżeniu tak płynnie, jak reklamowano. Upewniłem się, że woskowałem koła zębate zgodnie z instrukcją, a nawet rozebrałem to na części, kiedy skończyłem, aby sprawdzić, czy czegoś nie zgubiłem, czego nie zrobiłem. https://routerlogin.uno/ Niedawno dostałem mechaniczny model gramofonu ROKR i nie chcę, żeby stało się to samo. Jakieś wskazówki?

I got this,...
Zgłoś wpis


Bliżej nas