Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Potrzebuję tematów do badań. - Holandia

Czytali temat:
konda855 (293 niezalogowanych)
2 Posty
konda855
(konda855)
Początkujacy
Moim hobby jest badanie wszystkiego, co przychodzi mi do głowy. Problem? Nie mogę nic wymyślić. Daj mi dowolny temat, niech to będzie niszowy, konkretny, otwarty, rozbudowany lub po prostu śmieszny fakt. Na przykład: Psychologia — w szczególności język ciała. Architektura z 1800 roku itp. Cokolwiek, nie musi mieć tematu. Wolałbym bardziej szczegółowe zalecenia, jeśli to możliwe. Absolutnie uwielbiam niezwykle szczegółowe podpowiedzi, ale dopóki są intrygujące, wszystko jest dozwolone. Z góry dziękuję!
Zgłoś wpis
2 Posty
konda855
(konda855)
Początkujacy
konda855 napisał:
Moim hobby jest badanie wszystkiego, co przychodzi mi do głowy. Problem? Nie mogę nic wymyślić. Daj mi dowolny temat, niech to będzie niszowy, konkretny, otwarty, rozbudowany lub po prostu śmieszny fakt. Na przykład: Psychologia — w szczególności język ciała. Architektura z 1800 roku itp. Cokolwiek, nie musi mieć tematu. Wolałbym bardziej szczegółowe zalecenia, jeśli to możliwe. Absolutnie uwielbiam niezwykle szczegółowe podpowiedzi, ale dopóki są intrygujące, router login wszystko jest dozwolone. Z góry dziękuję!

I got this,...
Zgłoś wpis


Bliżej nas