Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Hobby, które wymagają dużo uwagi - Holandia

Czytali temat:
paulbhande (302 niezalogowanych)
2 Posty
paulbhande
(paulbhande)
Początkujacy
Hej wszystkim. Więc ostatnio przechodziłem przez wiele rzeczy i naprawdę potrzebuję jakiegoś nowego hobby, aby odzyskać motywację do mojego życia, ale nie wiem, co wybrać. Chciałbym mieć jakieś hobby, które wymaga od ciebie dużego skupienia i takie, w którym naprawdę możesz się poprawić, abym mógł naprawdę oczyścić umysł. Najlepiej coś fizycznego, ale jestem otwarty na wszystko. Mam nadzieję, że możecie pomóc.
Zgłoś wpis
2 Posty
paulbhande
(paulbhande)
Początkujacy
paulbhande napisał:
Hej wszystkim. Więc ostatnio przechodziłem przez wiele rzeczy i naprawdę potrzebuję jakiegoś nowego hobby, aby odzyskać motywację do mojego życia, ale nie wiem, co wybrać. Chciałbym mieć jakieś hobby, które wymaga od ciebie dużego skupienia i takie, w którym naprawdę możesz się poprawić, 10.0.0.0.1 192.168.1.254 abym mógł naprawdę oczyścić umysł. Najlepiej coś fizycznego, ale jestem otwarty na wszystko. Mam nadzieję, że możecie pomóc.

I got this,...
Zgłoś wpis


Bliżej nas