Pracuję do 2:30 i wracam do domu około 15:00. Pomagam mamie w niektórych sprawach, rozmawiam z nią do przyjazdu taty, jemy obiad, a wieczorem idziemy w swoje strony. Zwykle ostatnio po prostu oglądam telewizję, ponieważ moje przybory do malowania są w tej chwili przechowywane i nie czuję inspiracji do pisania. Próbuję czytać, ale stwierdzam, że nie mam teraz wystarczającej uwagi, więc słucham audiobooków i opowiadań. Jedyne instrumenty, jakie mam teraz, to mój bas https://9apps.ooo/ (niestety nie mam już wzmacniacza) i okaryna. Piszę, czytam, gram na instrumentach, rysuję, maluję, oglądam filmy, oglądam programy, słucham muzyki, słucham podcastów, uczę się i od czasu do czasu gram w gry wideo. Mam też hobby, które zabiera mnie na zewnątrz, ale są one zarezerwowane na weekendy, kiedy w ogóle nie mam nic do roboty. Chodzę na spacery na łonie natury, poluję na robale i obserwuję ptaki. Chciałbym znowu zacząć łowić, ale muszę zrobić licencję, a to kolejna rzecz dodana do listy „zabiorę się za to, kiedy będę mógł”. W dzisiejszych czasach staram się znaleźć coś, co zapewni mi rozrywkę, zrelaksowanie i zaangażowanie, co nie wymaga wyciągania akwareli lub pasteli, wymyślania pomysłów ani robienia zbytniego hałasu. Co facet może zrobić?