Próbuję poznać nowych przyjaciół, odkąd większość z nich się wyprowadziła, więc zacząłem zbierać tenisa (w najlepszym razie 2,5 lol). Udało mi się spotkać i pograć z kilkoma osobami, ale zauważyłem, że ten sport jest mniej towarzyski niż myślałem. Nie powinno to być zaskakujące, ponieważ jesteśmy naprzeciwko siebie i nie ma czasu na pogawędki. Ale myślę, że to zaskakujące, ponieważ nawet między przerwami większość ludzi nie rozmawia tak dużo.

Chociaż prowadzi mnie to do przekonania, że ​​tenis może nie być najlepszym sportem do zawierania przyjaźni. Coś takiego jak golf jest prawdopodobnie bardziej towarzyskie, ponieważ jest więcej wymuszonych „przerw”. Lub sport z większą liczbą osób może obejmować prawdopodobieństwo zaprzyjaźnienia się z kimś (siatkówka plażowa, zbijak itp.)

Czasami trochę mnie przygnębia, ponieważ tenis wydaje się tak „indywidualny”, że chciałbym mieć przyjaciół, którzy również grają, i moglibyśmy spędzać czas czy coś. Tenis jest naprawdę zabawny i nie zamierzam się poddawać tylko z tego powodu, ale jestem ciekawy, jakie są doświadczenia wszystkich. Dzięki!