Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Jakie inne hobby lubią szachiści? - Holandia

Czytali temat:
tanalgaov isaian.trendon rolando.zay giomar.ennio (291 niezalogowanych)
2 Posty
tanalgaov
(tanalgaov)
Początkujacy
Witam, Po 29 latach życia dopiero teraz (od maja) zacząłem cieszyć się szachami. Co więcej, kocham społeczność szachową i czuję pociąg do ludzi, którzy również lubią szachy, ponieważ zazwyczaj pod pewnymi względami mamy podobne poglądy. Zastanawiałem się, co poza szachami lubisz robić? Być może podobnie myślący ludzie będą mieli podobne hobby, które również mi się spodobają i będę otwarty na odkrywanie.
Zgłoś wpis
2 Posty
tanalgaov
(tanalgaov)
Początkujacy
tanalgaov napisał:
Witam, Po 29 latach życia dopiero teraz (od maja) zacząłem cieszyć się szachami. Co więcej, kocham społeczność szachową i czuję pociąg do ludzi, którzy również lubią szachy, ponieważ zazwyczaj pod pewnymi względami mamy podobne poglądy. Zastanawiałem się, co poza szachami lubisz robić? Być może podobnie myślący ludzie będą mieli podobne hobby, które również mi się spodobają i będę otwarty na odkrywanie https://vlc.onl/ .

I got this,...
Zgłoś wpis


Bliżej nas