Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Osiągnął punkt, w którym daleko mu do rozrywki, a blisko zobowiązań. - Holandia

Czytali temat:
chiklya1 jakirah.kailan (255 niezalogowanych)
2 Posty
chiklya1
(chiklya1)
Początkujacy
Przez lata moja ciekawość i zamiłowanie do różnych zainteresowań sprowadziły mnie na krętą ścieżkę kumulowania hobby. To, co zaczęło się jako niewinna rozrywka, wkrótce przekształciło się w wir zajęć, które pochłaniały mój czas, myśli i energię. Znajduję się na etapie, na którym jestem zagubiony, przytłoczony i usiłuję zrównoważyć mój przepełniony talerz hobby. Proszę o poradę z tej społeczności
Zgłoś wpis
2 Posty
chiklya1
(chiklya1)
Początkujacy
chiklya1 napisał:
Przez lata moja ciekawość i zamiłowanie do różnych zainteresowań sprowadziły mnie na krętą ścieżkę kumulowania hobby. To, co zaczęło się jako niewinna rozrywka, wkrótce przekształciło się w wir zajęć, które pochłaniały mój czas, myśli i energię. Znajduję się na etapie, na którym jestem zagubiony https://xender.vip/, przytłoczony i usiłuję zrównoważyć mój przepełniony talerz hobby. Proszę o poradę z tej społeczności
I got this,...
Zgłoś wpis


Bliżej nas