Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Please help me find a hobby - Holandia

Czytali temat:
Lena03 ivacskota isaian.trendon robertgreen maurice.estuardo (266 niezalogowanych)
1 Post
ivacskota
(ivacskota)
Początkujacy
(F18) Osobie z ADHD trudno jest znaleźć hobby. Proszę, pomóż mi to zawęzić! Szukam hobby, którego nauka nie byłaby zbyt wymagająca, zapewni mi rozrywkę, będzie tematem do rozmów z innymi i może być przydatna do celów innych niż rozrywka. Niektóre informacje o mnie mówią, że jestem gotką, która ma zamiar rozpocząć studia. Ja też potrzebuję przyjaciół…

Poniżej wymieniono niektóre hobby, nad którymi się zastanawiałem:
https://omegle.onl/ vshare
Kreatywny kod (tworzenie sztuki za pomocą kodu, nic o tym nie wiem, ale wydaje się zabawne, a dla kogoś, kto nie umie rysować, byłoby to dobre ujście artystycznej ekspresji)

Szycie (nie najlepiej moimi rękoma, ale byłoby to niezłą zabawą, zwłaszcza możliwość tworzenia gotyckich stylów, których nie można łatwo znaleźć w Internecie)

Tworzenie muzyki cyfrowo, za pomocą syntezatorów (uwielbiam muzykę skinny puppy i darkwave/techno, nie sądzę, żebym był w stanie pisać teksty, ale tworzenie bitów byłoby zabawne)

Bas/gitara (to samo co powyżej)
Zgłoś wpis
2 Posty
Lena03
(Lena03)
Początkujacy
Na swoje hobby zdecydowałem się już dawno temu, kiedy to znajomy przedstawił mi branżę gier i od razu stwierdziłem, że to jest to, czego potrzebuję)) Na przykład teraz gram w kasynie internetowym bets365.pl/kod-bonusowy/ , gdzie właśnie dostałem 100 zł przy rejestracji.
Zgłoś wpis


Bliżej nas