Jestem osobą niepełnosprawną w takim stopniu, że nie jestem w stanie pracować i mam trudności z fizycznym wychodzeniem z domu. Wszystko, co wiąże się z wychodzeniem na zewnątrz lub wysiłkiem fizycznym, nie jest dla mnie niezawodnym rozwiązaniem. Mam wiele, wiele, wiele hobby - gry mobilne, gry konsolowe, czytanie artykułów, rysowanie, szycie, haftowanie, rękodzieło, renowacja starych/zabytkowych przedmiotów, komputery, zdobienia paznokci, plecionki, badania itp.

Wszystkie wymagają pewnego poziomu ruchu ramienia/dłoni/nadgarstka/palca. Muszę dać im odpocząć (lewa i prawa strona) przez około 6 tygodni ze względu na ich przeciążenie.

Audiobooki/podcasty nie są dla mnie opcją (związane z niepełnosprawnością). Kiedy używam aparatów (dowolnego rodzaju), zawsze wiąże się to z majstrowaniem przy przyciskach, podstawkach lub ustawieniach. To jest teraz bolesne. Poprosiłem o pożyczenie zestawu słuchawkowego 10.0.0.0.1 192.168.1.254 VR znajomego, ale jest on już od jakiegoś czasu wypożyczany komuś innemu.

Gdyby była to długotrwała niepełnosprawność, rozważyłbym długoterminowe rozwiązanie, takie jak malowanie lub rysowanie stopami, ale teraz muszę tylko odpocząć rękami/nadgarstkami.