Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
(2338 niezalogowanych)
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
ragusek napisał:
no chyba, że ktoś ze wsi to zwracam honor... ;p


Ja ze wsi /polskiej/. Cos przeciwko???
Ale słucham...ITALO DISCO




Ps. A Kolega z miasta? Widać, slychac i czuc?
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Ja ze wsi /polskiej/. Cos przeciwko???
Ale słucham...ITALO DISCO

Jak najbardziej nic przeciwko... Miejsca urodzenia sie nie wybiera, prawda Schat?

Za to jakiej muzyki słuchasz jak najbardziej, a jak ktoś mi wylatuje z wiejską imitacją Pitbulla to mnie wewnętrzny wkurw bierze... Wybacz. Ja rozumiem, że lepsze polskie gówno w polu itp... Ale szerzenie tego na forum uważam za zgubne dla cywilizacji...

Zresztą sam mieszkam na wsi - Hoofddorp - there you go... ;p

No to ja też z jutuba jeśli chodzi o zapachy...

Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Hoofddorp mówisz, Ragusek ...brzmi jakoś tak... znajomo


Jesli komus podoba sie disco polo, jego sprawa, ale chyba nie musisz go od razu wiesniakiem nazywac, prawda?

A Pitbulla w orginale bardzo lubię
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Nikogo nie wyzywam od wieśniaków przecież... Zresztą dla mnie jest to stan umysłu, a nie miejsce pochodzenia... W miastach też pełno wieśniaków się kręci... ;p Po prostu staram się ożywić forum na prostej zasadzie 'uderz w stół, a nożyce sie odezwą', a że nożyczki pozostają niezmienne na tym forum, to co ja poradze biedny... ;*

Polonijnie...

Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
A co sądzicie o tym?

Zgłoś wpis
57 Postów
Dan danny
(WszystkoStarzejeSie)
Gaduła
Przeciez PITBULL nie potrafi spiewac do tego sie tak dziwnie wygina nie no jest super cool bo obcy nie nasz i spiewa w zagranicznym jezyku a co zagarniczne to lepsze

Pitt bull Jest na czasie modny ma dobrego styliste ,dobre teledyski i fajny kartoflowy nochal..
Zgłoś wpis
57 Postów
Dan danny
(WszystkoStarzejeSie)
Gaduła
UWAGA a teraz Kto ty jestes


Zgłoś wpis
1 Post
alicja seventy
(alicjaseventy)
Początkujacy
Ooo najlepszy jest Jack Makara , on teraz w Niderlandii smakuje polskie dziewczyny
Zgłoś wpis


Bliżej nas