Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
551 Postów

()
Latający Holender
Igorek z duza glowka i malutkim rozumiekm .
Moze ty poczytaj troche praw i obowiazkow tu w NL dotyczacych obcokrajowcow w NL co sie odnosci do ich aut itd.
Wyjasnie ci cos.
Beda tu w NL masz obowiazek zameldowania sie .
Bedac zameldowanym nie masz prawa sie poruszac autem posiadajace inne blachy jak NL dluyzej jak 14 dni. Wyjatkiem sa pracownicy przygraniczni mieszkajacy poza NL .
Nawet jak ktos z twojej rodziny, przyjaciel ci pozyczyl auto na ( w tym wypadku ) polskich blachach nie masz prawa sie nim poruszac dluzej jak 14 dni .
Jeszcze lepszy numer jest taki ze jako ( w tym wypadku ) polak posiadajacy polskie p.j. nie mozesz kierowac autem na nl blachach . To prawo tez dziala w druga strone majac NL p.j. nie mozesz sie poruszac po nl atem z pl. blachami .
To wszystko sumujac kazdy dluzszy jak 3 m-ce musi sie zamldowac i tym samym nie moze se poruszac autem na pl blachach . bedac bez maldunku a bedac dluzej jak 14 dni i krocej jak 3 m-ce musisz wystapic do celnej policji o pozwolenie na poruszanie sie tym autem .
Jezeli jadenak po 3 m-cach sie okaze jeze zostajesz na dluzej bedziesz musial natychmiast przerejestrowac auto lub je wywiesc i zaplacic wszystkie oplaty od poczatku twego pobytu w NL.
tego wszystkiego mozna sie dowiedziec
www.belastingdienst.nl/zakelijk/ondernem...n_autokosten-26.html
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Jeszcze cos dotyczacego twojej wypowiedzi .
Nie znasz mnie i nie wiesz co ja wiem czego nie wiem .
Tak sie sklada ( jak dla ciebie pechowo ) ze wlasnie w tym temacie siedze bardzo gleboko i wiem naprawde duzo jak na przecietna duszyczke .
Co do glupiego zdania....kim ty jestes polakiem czy holendrem..... to powiem ci tak
Jestem soba ( ty niestety nie doswiadczysz tego uczucia jak to jest byc soba )
...........zbytnia uczciwosc ci dobija w te glowke ..........
ja przynajmniej ma glowe i rozum - czego nie moge o tobie powiedziec .
a co do uczciwosci to wole by mi moja oczciwosc odbijala do mojej glowy , niz byc takim skurw... kretaczem jak ty .
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Baileys!!!
Trudno się z Twoimi wypowiedziami w tym wątku nie zgodzić. Od wielu lat także mnie boli, ale nie ma innego wyjścia. Co miesiąc z lekkim drżeniem ale robię przelewy dotyczące należności wynikających z posiadania samochodu. Takie jest prawo i nie ma możliwości tego przeskoczyć nie zahaczając finansowej poprzeczki i to winno być egzekwowane od wszystkich. Jak się nie chce za wygodę płacić to można przecież chodzić pieszo - to jest bezpłatne.
Jednak może w tym wątku uzyskał by informacje jak nic nie robić, nic nie płacić a mieć pełne konto. Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Baileys napisał:

Jestem soba ( ty niestety nie doswiadczysz tego uczucia jak to jest byc soba )
...........zbytnia uczciwosc ci dobija w te glowke ..........
ja przynajmniej ma glowe i rozum - czego nie moge o tobie powiedziec .
a co do uczciwosci to wole by mi moja oczciwosc odbijala do mojej glowy , niz byc takim skurw... kretaczem jak ty .


tu właśnie pokazałaś kim jesteś......... zwykłym prostakiem
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Izal moze i prostakiem( uczciwym i szczerym ) ale naszczescie nie toba .
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
o tak dla jasnosci .Prostak to czlowiek nie wykaszalcony i niekulturalny .
Ja mam i dobre szkoly i wychowanie .
co znaczy : Człowiek niekulturalny, bezmyślny, lub ociężały umysłowo, zwłaszcza pochodzący ze wsi
hmmm ze wsi nie jestem , ociezala umyslowo tez nie jestem , bezmyslan tez nie .
Wiec sie nie czuje jakowo urazona przez twoja osobke .
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Baileys napisał:
o tak dla jasnosci .Prostak to czlowiek nie wykaszalcony i niekulturalny .
Ja mam i dobre szkoly i wychowanie .
co znaczy : Człowiek niekulturalny, bezmyślny, lub ociężały umysłowo, zwłaszcza pochodzący ze wsi
hmmm ze wsi nie jestem , ociezala umyslowo tez nie jestem , bezmyslan tez nie .
Wiec sie nie czuje jakowo urazona przez twoja osobke .


ale `niekulturalna` a i owszem
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
poszukaj sobie kto to czlowiek niekulturalny , kto to prostak itd .
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
chyba się zdenerwowałaś bo strasznie się gubisz w swoich wypowiedziach - sama nie wiesz co piszesz

o tak dla jasnosci .Prostak to czlowiek nie wykaszalcony i niekulturalny . - to tylko twoje słowa!!!
Zgłoś wpis
4 Posty
Daniel K
(kombiner)
Początkujacy
chca zebysmy placili podatki ?? ok mozemy placic. ale jak dadza nam takie zarobki jak oni maja, dadza nam mieszkania i beda nas rowno traktowac
Zgłoś wpis


Bliżej nas