Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
724 Posty

()
Latający Holender
A kto ma Ci dac mieszkanie? I moze jeszcze oplacic no i za mieszkanie tez trzeba placic podatek.
Zgłoś wpis
4 Posty
Daniel K
(kombiner)
Początkujacy
tak sie sklada ze mieszkanie akurat mam. podatek tez place. ale wiem ile trudu mialem zeby cokolwiek zdobyc i to nie tanie mieszkanie. glownym powodem dla ktorego wiekszosc nie chciala mi wynajac mieszkan byl tekst : "Przepraszam ale Polakom nie wynajmuje..." a jak juz byly jakies do wynajecia to za gruba kase albo "przeludnione". i jak ja mam komus placic podatki jak ten ktos mowi mi ty jestes Polak a ja jestem Holender... chca zebysmy byli rowni i zebysmy mieli rowne obowiazki to niech beda tez rowne dla nas prawa i traktowanie..
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
A ty myslisz ze NL maja lzej ?
Czekaja latami na mieszkania socjalne o ktore coraz ciezej . Zarabjaja troche wiecej jak przecietny PL (tu w NL) i uwazam ze maja do tego prawo bo znaja jezyk . A zeby polacy nie robili takiej haly to nie bylo by takich odpowiedzi ... polakom niewynajmuje ......
A dlaczego m.i. sa takie odpowiedzi bo wlasnie ciagle sie polacy migaja od placenia , robia jak robia i znikaja .
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
iza l szkoda mi na takich jak ty czasu ale zeby nie bylo :
to nie moje slowa ale opis znaleziony w jakims slowniku on-line . ty nie jestes kim przez kogo miala bym sie zdenerwowac .
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Hmmm co tu sa za klutnie
@ Baileys dlaczego dajesz sie zprowokowac przez jakiegos sfrustrowanego nieznajacego tutaj spraw"BURAKA "Igorka hahahha
Niezgodze sie z toba dalej o tym podadku ale dokad niemam niczego czorno na bialym,porostu milcze
@ kombiner jezeli chodzi o opinie naszych rodakow proponuje ci przegladnac tutaj troche tematow to moze zrozumiesz dlaczego Holeder podchodzi tak do Polaka a nie inaczej!!
(oczywiscie nie kazdy,haha zeby reszta sie nie rzucala! )
A jako jeden z dluzej tutaj mieszkajacy widze ta zmiane podejscia.
Milego wieczorku
Zgłoś wpis
4 Posty
Daniel K
(kombiner)
Początkujacy
nie kazdy taki jest. pozatym co do jezyka to znam pare osob ktore biegle nim operuja i tak samo sa traktowani bo Polak dla nich to Polak (nawet jak udaja ze sa nastawieni przyjacielsko). holender zawsze cos znajdzie zeby sie przyczepic. co do robienia chaly to nie wszyscy ja robia. pozatym kiedy holender wystawia ogloszenie na stronie ze chce wynajac pilnie mieszkanie, a odmawia pozniej osobie stojacej przed nim z kobieta w ciazy to jest ok ? i pozniej takiemu Polakowi przychodzi znalesc mieszkanie 2 pokojowe za 1000 euro + oplaty i do tego wyzywienie rodziny i placenie wszystkich podatkow zarabiajac przy tym okolo 1200 euro ?? I na pytanie o pomoc w gminie traktowany jest jak intruz ? to jest normalne ?? raczej nie. powiedzcie z czego w takiej sytuacji placic te podatki ?
Zgłoś wpis
107 Postów
Boguslaw P.
(mario520)
Stary wyjadacz
I ja się zgodzę z Tobą baileys w 100%. Ja przyjechałem tu z myślą że za pięć lat wrócę do pl i pierwsze co zrobiłem po ID to tablice be. Tak, był ból przy opłatach ale teraz sobie spokojnie jeżdżę. A ci kombinatorzy powiedzmy sobie szczerze ile pieniędzy dadzą na przelew albo wydadzą na pierdoły.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Baileys,Patboy,Tornado-ode mnie,mimo,że się nie znamy...cieszę się.
Zgłoś wpis


Bliżej nas