Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Marcin199 lukasz1994 marchlewicz Patryk Patryk Kaj12 (2692 niezalogowanych)
7 Postów
Agnieszka Re
(agnieszka92r)
Początkujacy
Hmm wspolczesni mezczyzni to sa teraz tylko 'cwani' przez internet..
Patrzac na zakladane ogloszenia np. na tym portaku 'szukam kobiety na jedna noc' lub 'sponsorign' to jest to zalosne. Nie wiem czy tak trudno podejsc do kobiety I zagadac, tylko trzeba tez madrze zagadac. Ale nie mowie czasem internetowa znajmosc moze sie okazac tez dobra.
Zgłoś wpis
115 Postów
iraa alkaida
(iraa00)
Stary wyjadacz
yyy, nie będe cwaniaczył bo uznacie mnie za intrnetowego cwaniaka, ale wcale z wami się nie zgadzam,co to za problem podejść do dziewczyny powiedzieć, cześć,siema,ładnie wyglądasz,co tu robisz,jak masz na imie
Zgłoś wpis
5 Postów
Barbara Bajerlajn
(BasiaB.)
Początkujacy
I tak trzymać, ale niestety takich jak ty jest niewielu :/
Zgłoś wpis
7 Postów
Agnieszka Re
(agnieszka92r)
Początkujacy
IRAA00- wiesz co cwaniakow internetowych jest pelno, na kazdym kroku mozesz spotkac takiego, ale jak widac jest to problem podejsc I zagadac Ale zagadac to cos powiedziec, a nie krzyknac 'Ej lala fajny masz tylek' Bo z takimi powiedzeniami to mozesz wiesz kogo wyrwac
Zgłoś wpis
115 Postów
iraa alkaida
(iraa00)
Stary wyjadacz
nie wiem ,bo ja nikogo takiego nie spotykam, z domu i z przedszkola wyniosłem trochę kultury i wydaje mi się że umiem się zachować , ale też mi się zdarza rzucić jakiś text typu ej,lala masz fajny tyłek , bo gdy widzę dziewczynę w czerwonych szpilach , obcisłych skórzanych spodniach , nic innego nie przychodzi mi do głowy ,,,i jest jeszcze jedna sprawa , według mnie ,wam dziewczyną wydaje się ze jesteście pępkiem świata i udajecie takie nieprzystępne,zamiast odpowiadać pełnym zdaniem używacie dwóch słów ,wiec jak dla mnie ,skoro też masz ochotę kogoś poznać ,nie udawaj księżniczki sniegu,tylko odpowiadaj normalnie
Zgłoś wpis
7 Postów
Agnieszka Re
(agnieszka92r)
Początkujacy
Tak no to powiedz mi jakie sa te dwa slowa ? Nie kazda udaje ksiezniczke , ale I takie sie zdarzaja
Zgłoś wpis
115 Postów
iraa alkaida
(iraa00)
Stary wyjadacz
tak to prawda, jak to ze nie kazdy facet to cwaniak,nie kazdy polak to zlodziej,nie kazdy turek to kozojepca(stereotypy), itd.wrzucanie wszystkich do jednego worka,według mnie ,to duży błąd ,w poprzedniej mojej wypowiedzi chodziło mi oto że w naszym pokręconym 21 wieku ,to kobiety są faworyzowane jako ta silniejsza płeć ,że to kobiety wybierają ,a facet może się tylko starać.Lecz moim zdaniem ,facet po wynalezieniu ,samochodu,windy,i pralki ,wynalazł sposób jak bardziej ułatwić sobie życie
Zgłoś wpis
7 Postów
Agnieszka Re
(agnieszka92r)
Początkujacy
Oj nie kazdy kieruje sie stereotypami Tak jak faceci uwazaja ze sa najsilniejsi I potrafia wszystko, zrobic a czasem jest tak ze jak nie pokazesz palcem to nie ruszy glowa. Owszem kobieta tez musi sie starac, pokazac ze jej zalezy itp.
Zgłoś wpis
115 Postów
iraa alkaida
(iraa00)
Stary wyjadacz
z tym chyba trafiłaś , przynajmniej we mnie,dopóki coś działa znaczy że jest dobre, dla tego może lepiej mieć przy sobie tą osobę która wskaże palcem coś ,co zaraz ma się spiepszyć
Zgłoś wpis
1 Post
Patrycja Adamczyk
(Patri.27)
Początkujacy
hej może razem popiszemy na gg
Zgłoś wpis


Bliżej nas