Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

normalne czatowanie - Holandia

Czytali temat:
Piotr Malach Krystian Jan Janicki mayki92 Persefona12 AngelDevil8386 Grzesiek3003 B Kamil637 Jac (3562 niezalogowanych)
2 Posty

()
Początkujacy
Na tym portalu niema normalnego czatowania .Tutaj jak niedajesz dupy to odrazu poraszka muwie tu o dziewczynach (zazwyczaj to brzmi tak może umuwimy sie na dyskretne spotkania ) a tylko popisaci to nieda rady tak , jak dziewice wygineły tak i faceci kturzy mają szacunek do kobiet też powoli znikają .teraz to wyglada tak wyruchaci i wypierdalaj .
Zgłoś wpis
26 Postów
derlon d
(cebo)
Bywalec
strch was obleciał to znaczy nomalnej rozmowy jusz niema to jak wy te dziewczyny z portalu traktujecie jak kurwy to ciekawe jak traktujecie swoje matki ,żony ,dziewczyny w polsce napewno tak samo bo to co w człowiku jest zakorzenione zostaje na wieki
Zgłoś wpis
5 Postów
magdalena magdalena
(magdalenalena)
Początkujacy
chcialabym normalnie poczatowac , a nie tylko faceci o jednym by czatowali
Zgłoś wpis
5 Postów
magdalena magdalena
(magdalenalena)
Początkujacy
sama wrednota ze str. facetow czemu tacy jestescie
Zgłoś wpis
19 Postów
mariusz on
(Mariuszek79)
Bywalec
Na pewno ktoś się znajdzie kto pogada normalnie
Zgłoś wpis
26 Postów
derlon d
(cebo)
Bywalec
ja mysile panie kolego że nikt się nie znajdzie oprócz mnie
Zgłoś wpis
19 Postów
mariusz on
(Mariuszek79)
Bywalec
Ciekawe dlaczego oprócz ciebie?
Zgłoś wpis
26 Postów
derlon d
(cebo)
Bywalec
Bo wszyskim tutaj chodzi tylko żeby dziewczyny dawały dupy wszystkim bez wyjątków mój rocznik to miał szacunek do kobiet i nietraktował ich jak kurwy najpierw trzeba było sie starać o kobietę a sex to może po 2 miesiącach. A teraz to wygląda tak 1( cześć może się spotkamy 2(zasponsoruje 3(o jak tylko chcesz pisać to narażie to tylko pare przykładów . Z wyrazami szacunku DERLON
Zgłoś wpis
2 Posty

()
Początkujacy
Racja ,,Tu odp W Linku Ja Jestem 1970- rocznik Mialam tego fatrta ze Serio Kumpel Byl Kumplem Nie Bylo Nie Ma obcaka Wal Swojakla ,,Na Dzielnicy Jeden Drugiemu POmagal ,Nie Odczowalo Sie Biedy ,,NIekrytykowana za Marke Spodni w Jakich Chodzisz -Tylko Liczyl sie Czlowiek ..A Teraz Totalna porazka Moze wsrod 100 znajdzie sie okey ze dwoch ,,Reszta To ,,Tak Jak Pisze Ta Dziewczyna Tu Sie Pomylilo niektorym Ja Wbijam tu juz ktorys raz z ciekawosci co pisza co slychac ,ale czasem Mam dosc odpisywania na Teksty Typu Bzyknal Bym Cie ,,Nawet Podejscia Nie Ma Jak Zagadac ..Bzykac Moze Komar i to Jak zdazy ,,Sorki ale Czasem nieogarniam tutaj klimatow ,,,
link niedawno znaleziony na Fb --pokazuje czasy kiedys i teraz
zernie kto Chce ,Mi Lata Czy Mnie ktos Lubi Czy Nie Nie Musze Cukrowac Jestem fer dla Tych co Chce ....

scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft...005a&oe=56BE127B
Zgłoś wpis
26 Postów
derlon d
(cebo)
Bywalec
Szacunek BEATA
Zgłoś wpis


Bliżej nas