Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Meble w kuchni na wymiar czy gotowe - Holandia

Czytali temat:
Marcin Zając Arczi Asterix klaudiam gamrol Emil Moderator Natalia Mod Kamila Gwiazdowska Natalia Verka Sanderka88 Kalisz Julia2344 DunncanDucatti (1603 niezalogowanych)
5 Postów
gamrol
(gamrol)
Początkujacy
Ktos ostatnio zamawial meble w kuchni?

Zdecydowaliście się na gotowe czy jednak na wymiar? Czy jesteście z nich zadowoleni?
Zgłoś wpis
5 Postów
adremeda
(adremeda)
Początkujacy
Meble na wymiar okazać się mogą całkiem dobrym wyborem, zwłaszcza że chodzi o kuchnię, jednak dobrze jest na temat tego pomieszczenia i przeznaczonego dla niego wyposażenia poczytać nieco więcej na www.meble.pl/poradnik - takie artykuły w dużym stopniu pomagają w tym temacie.
Zgłoś wpis
14 Posty
Bywalec
A meble kupowaliście tutaj na miejscu czy w Polsce?
Zgłoś wpis
102 Posty
Natalia Verka
(Netke)
Stary wyjadacz
W Polsce będzie o wiele taniej. Nie wiem ile kosztuje transport, ale zamawiałąm ostatnaio meble kuchenne do mojego mieszkania w PL i raczej tutaj nie kupiłabym mebli w tej cenie.... Nie ma na to szans.
Trudno jest napisać przy tym jaka jest cena mebli. Kuchnię można zrobić za 5.000, ale rownie można zrobić za 100.000. Wszystko zależy od tego jakie będą materiały, jakie sprzęty, z czego blat, co między szafkami, czy na zamówienie u stolarza czy z sieciowki.

Ja meble kuchenne kupowałam w Leroy Merlin. NIe zapłaciłam za meble kuchenne dużo, a jestem zadowolona z ich wykonania. Raczej w podobnej cenie nie zamówiłabym mebli w studio mebli kuchennych. A tutaj i tutaj mamy fronty z mdf, jak również blat z laminatu. Tak więc jaki jest sens przepłacania? W sklepie Leroy Merin też można meble zaprojektować z projektantem.

Plus, że na ich stronie mozesz samodzielnie zrobić sobie w kilka dni projekt kuchni. I będziesz wiedział od razu cenę mebli.
Zgłoś wpis
83 Posty
od86
(od86)
Gaduła
Do użytkowników którzy dłuższy czas korzystają z białych zlewów i białych baterii w kuchni.
1. Czy jest bardzo źle z wyczyszczeniem zlewu? Czy one się zabarwiają od herbaty np? Czy da radę doczyscic czy zostają przebarwienia?
2. Jaką firmę zlewu polecicie Blanco czy Franke?
3. Czy bardzo wymagająca w utrzymaniu czystości jest biała bateria?
3. Jaką firmę baterii polecicie?

Jeśli zastanawialibyście się nad wyborem hokerów kuchennych to tutaj jest fajnhy poradnik www.3dhomedecor.pl/hokery-jakie-sa-i-jak-je-wybrac/
Zgłoś wpis


Bliżej nas