Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Pytania dotyczące obciążenia, porównywania sprzętu i odpoczynku - Holandia

Czytali temat:
@--}--`--,--- Pajac Merc2017 OzelnHaxy MaxiBelas Mikel123 browlciba (512 niezalogowanych)
2 Posty
MaxiBelas
(MaxiBelas)
Początkujacy
Jak porównać moją aktualnie używaną broń i zbroję z tym, co znajdę na ziemi lub którzy wrogowie upuszczą, gdy zostaną pokonani? A co mam zrobić z byciem obciążonym? Pamiętam, że w oryginalnym ADOM-ie istniała mapa świata, z miastami, w których gracz może sprzedawać przedmioty, których nie chce, lub kupować żywność, broń i zbroję, aby pomóc im w ich dążeniu. Jaki jest najlepszy (i najbezpieczniejszy) sposób na odpoczynek? Wiem, że domyślnym powiązaniem klawiszy jest jednoczesne naciśnięcie SHIFT i SPACE, ale kiedy to robię, nic się nie dzieje. Podoba mi się Ultimate ADOM, do tej pory była to fajna gra!!!
Zgłoś wpis
2 Posty
MaxiBelas
(MaxiBelas)
Początkujacy
MaxiBelas napisał:
Jak porównać moją aktualnie używaną broń i zbroję z tym, co znajdę na ziemi lub którzy wrogowie upuszczą, gdy zostaną pokonani? A co mam zrobić z byciem obciążonym? Pamiętam, że w oryginalnym ADOM-ie istniała mapa świata, z miastami, w których gracz może sprzedawać przedmioty, których nie chce, lub kupować żywność, broń i zbroję, aby pomóc im w ich dążeniu. Jaki jest najlepszy (i najbezpieczniejszy) sposób na oshowbox speed testdpoczynek? Wiem, że domyślnym powiązaniem klawiszy jest jednoczesne naciśnięcie SHIFT i SPACE, ale kiedy to robię, nic się nie dzieje. Podoba mi się Ultimate ADOM, do tej pory była to fajna gra!!!

issue got solved
Zgłoś wpis


Bliżej nas