Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Dokument TVP o zatrudnianiu Polaków w Holandii: „Niemal niewolniczy system pracy” - Holandia

Czytali temat:

()
Początkujacy
Zgłoś wpis
1 Post
Nowaczyk Iwona
(NowaczykIwona)
Początkujacy
Jestem w Holandii od 13 lat i jakoś nigdy nie zabrali mi dokumentów! Media mają skłonność do przesady.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Tak prawda jesteśmy jak smiecie zwłaszcza dla tych półek co pracują w biurach, dają do zrozumienia że to ona tu rządzi. Za 1000euro to tylko desperat przyjedzie. Niektóre biura zarabiają na Polakach 350000tys euro miesięcznie pośrednik zabiera więcej niż połowę zarobków. Ja swoje wywalczylem. A wy zacznijcie żyć nikt za rączkę nie poprowadzi.
Zgłoś wpis
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
MonikaNl
(MonikaNl)
Początkujacy
W tvp za cale zlo tego swiata odpowiedzialna jest "poprzednia wladza" Tusk lub "totalna opozycja". Mieli 2 lata na zmobilizowanie ambasady/konsulatu a nie zrobili nic. Zeby sie tam dostac trzeba umowic sie przy uzyciu str internetowej a co w takim przypadku ma zrobic osoba starsza lub bezdomna? Jesli nawet uda jej sie dostac do srodka to uslyszy ze nie zostanie obsluzona bo nie jest umowiona....Zamiast wprowadzac "reformy" w stylu "powrot do przeszlosci" jak np tzw "reforma szkolnictwa" powinni sie skupic na poprawie terazniejszosci a nie robieniem szumu medialnego wokol pseudo-reform
Zgłoś wpis
1 Post

()
Początkujacy
gdzie wywalczyłeś podziel się informacjami na ten temat ,wielu z nas nie wie gdzie walczyć o swoje prawa
Zgłoś wpis


Bliżej nas