Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Walczą o nową stawkę minimalną w Holandii. Chcą 14 euro za godzinę pracy - Holandia

Czytali temat:
J. N. Mlody2109 (413 niezalogowanych)

()
Początkujacy
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Walczą o nową stawkę minimalną w Holandii. Chcą 14 euro za godzinę pracy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
W Holandii walczą o 14 euro na godzinę? W Polsce cieżko jest zarobić 5 euro/na godzinę.... Idioci chcą jeszcze wprowadzić euro w Polsce???
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jestem tu już 6lat wiem jak jest ciężko odłożyć i tu żyć mają stawkę 9.82 e.na godz i czuje się jak pracodawca traktuje ludzi. Chciała bym na stale zostać ale chce mieć normalne pieniądze pracują tu A nie jak biały murzyn
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
I naprawę my nawet nie wiem gdzie się udać i co nam się należy tu w tym kraju
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
W Holandii walczą o 14 euro na godzinę? W Polsce cieżko jest zarobić 5 euro/na godzinę.... Idioci chcą jeszcze wprowadzić euro w Polsce???



Jak przyjedziesz tu i zaczniesz zarabiać 9.89 euro i zaczniesz żyć tak jak w Polsce normalni ludzie i oplacac mieszkanie rachunki podatki wszystkie ubezpieczenia to niewiem czy Ci na 2 tygodnie wystarczy
Zgłoś wpis


Bliżej nas