Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Kolejne obawy o liczbę Polaków: im mniej ich w Holandii, tym gorzej - Holandia

Czytali temat:
J. N. Adam Aderon (492 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Ciekawe gdzie taki dochód wynalezli? Mam wielu znajomych pracujacych przez biura bo kontraty tylko dla holenderskich pracowników sie znajdują. Ich miesięczna wyplata nie przekracza 1300€. Powiedzmy 400€ wyda w miesiącu na życie i cyk 3 lata temu zarabialem wiecej na budowie w rodzinnym miescie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Kolejne obawy o liczbę Polaków: im mniej ich w Holandii, tym gorzej
Zgłoś wpis
ajp19800
(ajp19800)
Początkujacy
Timmerman co za przyglup, jaka propaganda w Polsce pensja wysoka haha. Polacy uciekaja z Holandii poniewaz placa im ochlapa. Przez biuro 1500e max przy 40,45 godzinach.. Niech buraki holenderskie same robia po 70h tygodniowo. Pasozysty pracuja po 35 lu 38 na tydzien. Wymagania z kosmosu. Jedynie na dzialalnosci da sie zarobic ale tylko na fakturze to ladnoe wyglada po 1000 do 1500 na tydzien ale belasting swoje zabiera zycie i bedac z rodzina przy jednej pracujacej osobie jest na styk. To jest zachod dziki chyba. Niewolnictwo sie skonczylo.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Masakra co za bzdury jestem tu juz 9 lat i na nic mnie nie stać wystarczy na rachunki bieżące i wyżywienie hujnia a nie Holandia wyzysk Polaków na MAKSA
Zgłoś wpis
3 Posty
Marek p
(marek1234)
Początkujacy
to gdzie ty pracujesz ja tez jestem ok 10 lat przez ten czas kupilem mieszkanie w nl oraz postawilem spory dom w polsce
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ja wolę wyjeżdżać do Holandii i wracać do Polski z niezłym zarobkiem. Ostatnio dostałem ofertę o pracę sezonowej od Otto, całkiem spoko zarobiłem
Zgłoś wpis


Bliżej nas