Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Polacy w Holandii coraz częściej zaczynają szukać pracy we własnym kraju i wracają do domu - Holandia

Czytali temat:
S. Sokolowski An Nie (457 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
popieram cie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
My właśnie 6 miesięcy temu zjechaliamy do Pl. Po 10 latach... sprzedalismy dom w Nl I teraz w Pl właśnie kończymy budowę domu. Myślę że na święta będziemy już u siebie wiec nie tak źle. Ja pracuje sobie w markecie na 2 zmiany I mniej się napracuje niż w Nl na produkcjach A mąż jest kierowcą busa (dostawczak). I powiem szczerze że lepiej nam się żyje nie tylko dlatego że jesteśmy u siebie z rodziną,mamy więcej czasu ale o dziwo finansowo chyba lepiej wychodzimy niż w Nl nie żałuję decyzji o powrocie
Teraz jesteśmy szczwsliwsi
Zgłoś wpis
3 Posty
abraxas
(abraxas)
Początkujacy
A czyja to jest wina jak nie samych polaków którzy drenują polaków? 99% zatrudnionych przez agencje. Agencje, ich uczciwość to temat rzeka. Z innej beczki, nie wszyscy wyjechali do Holandii pracować- część(niestety większa) to patologia: uciekinierzy od odpowiedzialności(karnej) za swoje życie, alkoholicy i ćpuny. Takich to faktycznie nie potrzeba ani w Polsce, ani w Holandii, ani nigdzie.
Zgłoś wpis
Marcin Kaczi
(kaczi)
Początkujacy
Niestety 2000eur w Holandii to tak jak 2000zl.w Pl przy cenach mieszkań wynajmu ect.. w Holandii wszystko do góry oprócz zarobków w Polsce też drożeje ale zarobki przez ostatnie 3lata w Wielkopolsce poszły podwójnie do góry dziś za 3tys zł Ukraińcy nie chcą pracować...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
co jak co a ja dalej będę wyjeżdżać do Holandii, z otto najlepiej
Zgłoś wpis
12 Posty
S. Sokolowski
(amsterdam29)
Bywalec
9,44 BRUTTO NA GODZINE to jest patologia,minimalna stawka w holandii w kazdym sektorze powinna wynosic 14 euro na godzine netto.
Zgłoś wpis


Bliżej nas