Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ciąg dalszy kontrowersji ze Zwarte Pietem. Głos zabrała Kim Kardashian - Holandia

Czytali temat:
(435 niezalogowanych)

()
Początkujacy
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Ciąg dalszy kontrowersji ze Zwarte Pietem. Głos zabrała Kim Kardashian
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Dla mnie ta cała "afera" jest nie do pojęcia. TO tradycja przede wszystkim la dzieci. Port jest czarny od sadzy.Tak właśnie mówi ta tradycja. Po za tym nigdy nie słyszałam słów skargi z ust ludzi z przypadłością "karłowatość " ,aby skarżyli się ,że są dyskryminowani. A od pokoleń są również pomocnikami Mikołaja. Ale to tylko moja opinia.
Zgłoś wpis
Magda1
(Magda1)
Początkujacy
Przecież to żaden rasizm, to tylko tradycja , zwarte pity to pomocnicy Mikołaja A nie niewolnicy, Dzieci bardzo je lubią, po co niszczyć taka super tradycję.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jako kontre proponuję się zapoznać z danymi dotyczącymi przestępczośći w Nowym Jorku i z ciekawośći sprawdzić jaka cześć wieźniów stanowi ludność rasy czarnej względem ludnośći białej. To dobitnie o czymś świadczy ale białym nie wolno obrzucać gównem czarnych, za to czarni na białych mogą nawet nasrać.
Zgłoś wpis


Bliżej nas