Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Polskie agencje pracy nie lepsze - Holandia

Kasia M
(soundwawe)
Początkujacy
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Polskie agencje pracy nie lepsze
Ja na szczescie wyjechalam przez inne biuro opolskie, i jestem bardzo zadowolona z warunkow mieszkaniowych i pracy!Az wstyd,ze telewizja holenderska zainterweniowala,a nie nasza ojczysta...P.S.ladne to nasze Opole, co?;D
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
pamientam czasy 1999r.
pracowalem w nl. na czarno
a ci pseudo niemcy z Opola
[legal] bo ... jo mom cyrwony pas...
w j. polskim nie mowili bo ... jo zech ja dojcz... hi hi bylem tlumaczem tych niemcow zalosne a teraz gdzie oni sa udaja polakow bo ich niechca w garmani w nl a od nich sie zaczely te posredniaki w nl jedyne co potrafili to wsiasc do autobusu Sindbad i.. autobanom numer 2 ...cytuje zalosne no ale jechali przez faterland a teraz ze im w d... kopia to super!!!!!!!!!!!!!!
Grzegorz Jakis tam
(ovad2002)
Początkujacy
Masz rację, tez pamiętam te czasy...oj było z Gebelsami wesoło.... Żartobliwie nazywam ich ,,Gebcio''. Uważali się za ,,nadludzi''.... banda patałachów. Fakt, w pewnym momencie zmienili obywatelstwo na Polskie, tak to nazwijmy.... Poznać ich jednak łatwo, nawet teraz, po tylu latach.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Za czasow tych Twoich jak ich zwiesz " z czerwonymi paszportami" byl w NL porzadek. Patrz co teraz sie dzieje! Kogo my tu mamy? Uciekinierow przed alimentami, sciganych przez wymiar sprawiedliwosci, recywidystow, osoby szukajace przygod.

Osoby z czerwonymi paszportami szybciej sie odnalazly i ziintegrowaly w NL. Nie maja problemu z jezykiem, maja swoje mieszkania i czesto zajmuja wysokie, odpowiedzialne stanowiska managerskie.

Pozdrawiam. Darek

()
Początkujacy

()
Początkujacy
ciezko jest znalesc biuro jak i polskie tak i holenderskie zeby wszystko bylo ok,zawsze na czyms oszukaja.moge jedynie ostrzec przed biurami na zeelandzie i brabandzie a szczegolnie przed LAUDAMem,POLLUXem,ALLINem tam robisz jak w obozie za marne grosze.najlepiej sie zebrac i ich rozjebac.pozdrawiam
Zgłoś wpis


Bliżej nas