Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Holendrzy są zadowoleni z życia - Holandia


()
Początkujacy
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Holendrzy są zadowoleni z życia
Holandia najszczesliwszym krajem swiata ???
Czlowiek w zyciowym kieracie to szczesliwy czlowiek ???
Czlowiek ktory ma hipoteke na 30 lat samochod w kredyt to jest szczescie?? Zycie takiego czlowieka opiera sie tylko na splacie kredytów zyje dla banku i urzedu podatkowego!! Jezeli sa tak bogaci to dlaczego maja wakacje tylko 2-4 tygodnie?? Szczesliwi i bogaci nie musza pracowac. To sa ludzie idioci ich zycie to kierat!!!
Zgłoś wpis
12 Posty
Joanna Zygo
(orchidea)
Bywalec
Z jednej strony tak jest, ponieważ Państwo zapewnia poczucie bezpieczeństwa socjalnego. Generalnie żyje się tu o wiele łatwiej.
Nawet będąc mniej wykształconym pracownikiem fizycznym można prowadzić w miarę spokojne życie, mieć podstawowy komfort typu dom, samochód, wakacje. I nie trzeba zarzynać się nagdzodzinami albo pracą na dwa etaty.

Z drugiej strony mój wizerunek Holandii jako szczęśliwego kraju został drastycznie zmieniony pewnego listopadowego dnia, gdy podróżowałam pociągiem. Nagle coś się stało z pociągiem, myślałam że nastąpiła kolizja z innym pociągiem i że za chwilę zginę...
Po chwili szoku że jednak żyję okazało się, że przyczyną wypadku było samobójstwo - ktoś rzucił się pod pociąg. Doznałam szoku i zaczełam wymiotować. Jedna osoba powiedziała wtedy "To się dzieje bardzo często w Holandii." Dlaczego się tak dzieje...?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Krotko mowiac i w streszczeniu bo sa cienkie bolki Dziekuje
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
marek01011 napisał:
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Holendrzy są zadowoleni z życia
Holandia najszczesliwszym krajem swiata ???
Czlowiek w zyciowym kieracie to szczesliwy czlowiek ???
Czlowiek ktory ma hipoteke na 30 lat samochod w kredyt to jest szczescie?? Zycie takiego czlowieka opiera sie tylko na splacie kredytów zyje dla banku i urzedu podatkowego!! Jezeli sa tak bogaci to dlaczego maja wakacje tylko 2-4 tygodnie?? Szczesliwi i bogaci nie musza pracowac. To sa ludzie idioci ich zycie to kierat!!!
Fakt maja pecha!Dobrze ze w Polsce ludzi nie stac na takie kredyty i problem z glowy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Blondyn napisał:
marek01011 napisał:
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Holendrzy są zadowoleni z życia
Holandia najszczesliwszym krajem swiata ???
Czlowiek w zyciowym kieracie to szczesliwy czlowiek ???
Czlowiek ktory ma hipoteke na 30 lat samochod w kredyt to jest szczescie?? Zycie takiego czlowieka opiera sie tylko na splacie kredytów zyje dla banku i urzedu podatkowego!! Jezeli sa tak bogaci to dlaczego maja wakacje tylko 2-4 tygodnie?? Szczesliwi i bogaci nie musza pracowac. To sa ludzie idioci ich zycie to kierat!!!
Fakt maja pecha!Dobrze ze w Polsce ludzi nie stac na takie kredyty i problem z glowy


Dokladnie Blondyn w polsce ludzie musza kombinowac jak tu przezyc i nie maja czasu myslec o samobojstwie pozdr
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Popieram
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
orchidea nie koniecznie to jest samobojstwo z powodu nie powodzen zyciowych .
Ja mieszkam w malej prowincji gdzie w poblizu torow i przejazdow torowych sa umieszczone 3 instancje z ludzmi depresyjnymi i psychicznie uposledzonymi .

od 01.01.2011 do dzis samobojst/wypadkow na torach tylko w tym rejonie bylo juz 14 z czego 1 to poprostu wypadek . a reszta to ludzie z tych instancji .
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mirekb215 napisał:
Krotko mowiac i w streszczeniu bo sa cienkie bolki Dziekuje

witam Mireczku
ja uwazam ze trzeba miec nie lada jaja zeby to zrobic
pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kolek napisał:
Mirekb215 napisał:
Krotko mowiac i w streszczeniu bo sa cienkie bolki Dziekuje

witam Mireczku
ja uwazam ze trzeba miec nie lada jaja zeby to zrobic
pozdrawiam


To fakt Kolek no ja takich ne mam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy


nikt nikogo i nigdzie na sile nie trzyma
Zgłoś wpis


Bliżej nas