Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
z kad oni wzielli mape???nie ogladam....

()
Tylko dlaczego wyemitowany w holenderskiej TV, a nie Polskiej???

()
film slaby, nierzetelny. tylko powiela teorie spiskowe.
oczywiscie, ze bor'owcy mieli bron na pokladzie.
naprawde slabiutko, ale czytelnikom gazety polskiej pewnie sie podoba

()
Co do ataku na Gruzję, to cały czas krąży opinia że to Federacja Rosyjska rozpoczęła konflikt. Polecam artykuł www.altair.com.pl/start-1599 wyjaśniąjąc podłoże polityczne tego konfliktu oraz technikalia. Artykuł jest bardzo merytoryczny, bez żadnych wstawek politycznych. Wnioski pozostawiam czytelnikom.

()
wiadomo kto za tym stoi
od samego poczatku
kazdy ma swoje zdanie lecz problem w tym ze media narzycaja inny widok na cala sytuacje
prawdy nikt nie ujawni bo to spisek zamach putinowska gra w szachy na planszy europy

()
" Abra , pzreczytalem juz setki takich wypocin jak twoje na roznych forach ale za
to nigdy , przenigdy nikt nie napisal po co by go mieli ruscy zabic skoro za 5
miesiecy mial pzregrac wybory ? "

Czy by przegrał to tego nie może nikt wiedzieć, jego brat uzyskał wynik bardzo wysoki, tu się chyba zgodzisz, a z nich dwóch akurat był o wiele mniej lubiany. Z resztą zemsta nie ma nic wspólnego z tym czy ktoś ma władze czy nie, tylko kim się stał dla narodów wschodnich, Wałęsa dawno nie jest prezydentem ale symbolem po dziś dzień.
Co do tego po co miał by zginąć ??? To proste z zemsty, bo nasz prezydent jednoczył skrupulatnie narody bloku wschodniego i był jedynym, ktróry w takim stopniu sprzeciwiał się polityce ekonomicznej i militarnej Rosji. Sprzeciwiał się niekorzystnym planom co do gazociągu a nie wiem czy wiesz że dziś buduje się jeden przez nasze może, gdzie duże statki już nie wpłyną bo rura ma iść na głębokości około 17 metrów. Przypomnę pomarańczową rewolucję na Ukrainie, a dziś nie wiem czy ktokolwiek wie żądzą tam wystraszeni zwolennicy Rosji i wyprzedają krajowy interes ( szczegółów ciągle szukam, zainteresowani sami znajdą )
I na miłość boską przestańcie wiązać te całe zdarzenie z politycznymi poglądami bo ja wyrażam swoje opinie i swoje zdanie po przeanalizowaniu wielu punktów widzenia.
A tak na marginesie bądź tak miły przynajmniej mieć wątpliwość, ja jestem otwarty na to że mogę się mylić, a wy ???

()
... wpłyną bo rura ma leżeć na głębokości około 17 metrów, czyli muszą zostawić przynajmniej 4 metry bezpieczeństwa.
Przypomnę pomarańczową rewolucję, która jest na filmiku. A dziś Ukraina woła o pomoc ponieważ jej wystraszeni liderzy wyprzedają kraj na rzecz Rosji ( szczegółów ciągle szukam, zainteresowani sami znajdą )
I przestańcie mieszać poglądy z polityką, bo to nie ma nic do rzeczy. Z Kaczyńskim nie zgadzam się w wielu sprawach i ze sposobem przekazu też bo nie trafia do ludzi. Ale dziś kto inny ma u nas władze i bierność w wielu sprawach napawa mnie pesymizmem.
A tak na koniec jedna prośba, bądźcie tak mili przynajmniej mieć wątpliwość, ja jestem otwarty na to że mogę się mylić.

()
az przeraza mnie ile osob negatywnie mowi o tym filmie, mimo ze nie feruje on wyrokow a stawia jedynie ciezkie pytania.

No ale coz, w samym filmie mozna znalesc odpowiedz - wiekszosc obecnych ludzi u wladzy ma swe korzenie w aparatach PRL.


napawa optymizmem ze petycje J. Kurtyki
==============
podpisalo ponad 300 000 Polakow ==============

namienne ze film wyemitowala publiczna stacja holenderska a w Polsce mowi sie tylko o winie pilotow.
Czy to nie chora sytuacja? Z pewnoscia nie dla bylych ludzi aparatu zrodniczego komunizmu, ktorych chyba mozna rowniez (a moze szczegolnie?...) w niniejszych KOMENTARZACH ODNALESC!!!!

()
Początkujacy
więc nie stoję ani za PiSem ani za PO ale przynajmniej SOCJALISCI z PISU stali po stronie Polski i Polaków a smiecie z po ... no sami widzicie jak wam PODATKI OBNIZAJA i robia ZIELONA WYSPE (jak grecja)

()
Początkujacy
Myślisz że ktokolwiek na poważnie weźmie taką wypowiedz ??? A może jakiś argument podasz a nie same bluzgi prostaczku hehehe
Śmieszą mnie odważniaki w necie z samymi epitetami ;p


Bliżej nas