Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
Wiec jak wam tak zle w tej holando po co tutaj siedzicie i skomlecie jak psy ja mieszkamw Deutschland ale holenderski narod znam bardzo dobrze i nie ma wjekszej swini jak polak niestety nie chcialbym tego pisac ale taka prawda nie tyczy sie to osob z polski uczciwych tylko zlodzieji i debili ktorzy dowartosciowuja sie tutaj myslac ze sa kims a w rzeczywistosci to kupa gowna.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
po pierwsze to powiedzenie jeszcze od Niemców, " heut' gestolen, schon in Polen" ale to pomijam. zawsze beda sie pojawialy informacje o Polakach ze robia cos zlego bo czesto robia. ale komentarze Polaków o tym,że "najlepiej czas znowu zamknąc granice" sa po prostu żenujace. dla wszystkich tak uważających: to was sie powinno sie gdzies pozamykac. najlepiej w jakichs oborach na Śląsku.. pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
nie zapominaj ze jeste sPolakiem wiec zapewne , tak jak piszesz jestes złodziejem debilem i w rzeczywistości kupa gówna. w końcu łapiesz się w tej kategorii Polaków.
sam sie właśnie dowartościowujesz myslac ze jestes lepszy. żenada i jeszcze raz żenada. płakać sie chce jak sie czyta takie wypociny chłopców na siłe bronami zaciągnietych do Niemiec.

to tak w temacie obrażania mnie jako Polaka
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wystarczy przeczytac,i oto caly Polak w calej okazalosci nie dziwcie ze nas opisuja wy sami wyrabiacie sobie opinie.

()
Początkujacy
Ja nigdy nie zrozumiem tych "narzekających" marudzą a siedzą , jakby kto ich siłą trzymał ,normalka że IM mimo to jest tutaj lepiej , bo w PL dawno by ich zgnoili, a tu mogą się wymądrzać i gnoić Holendrów , znam takiego jednego siedzi tu 29 lat , nie lubi Holendrów, murzynów, turków i polaków też ale siedzi , bo sam mówi że mimo wszystko jest mu tu lepiej niż w PL.Sama siedzę 16 lat i jeszcze nie okradł mnie jak dotąd żaden Holender , jakoś dobrze prosperuje , zamiast pieprzyć głupoty ,starajcie się sami być uczciwi wobec innych ,to i Was narzekających , będą szanować

()
Początkujacy
Masz Facet świętą rację , popieram to co piszesz , gdyby większość takich jak Ty była myślących , to inaczej by na Nas patrzono .Polacy sami zapracowali sobie na taką opinię ,większość przyjeżdżających tutaj z PL ,tylko szuka okazji do złego ,nie kwapią się do dobrych uczynków tylko tych złych.Polak potrafi i myślę że nie tylko Holendrzy tak myślą ale większość krajów a co jest dla mnie najgłupsze ?? CI Polacy są z tego dumni ;///

()
Początkujacy
masz racje kaśka sami polacy do tego doprowadzili więc niech mają pretęsie do siebie że ich mają za gnój a wystarczyło zachować się jak człowiek


Bliżej nas