Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
... nie jestem ze śląska i nie znam hanysa,lecz ma on serce polskie i z nim zawalczę dzisiaj.Tacy ludzie stali na bitwach czele,rodacy,polski przyjaciele! gdy wy z opuszczonym wzrokiem z białą flagą w dłoni,stoicie za krzakiem,Hanys i my,ludzie jego wierni,z honorem na twarzy i polską krwią w ranach,stoimy przed wami od pierwszego września,od rana! A gdy biała flaga przykryje wasze ciała,my krwią czerwony pas domalujemy i staniemy na działa! I tchem ostatnim odeprzemy wroga,kto ma serce polskie,to wie którędy,droga! Kto na tej drodze z brudnym sercem stanie,niech kark skręci i nogę złamie.Walecznych dusz miliony,z góry wspomogą polskie legiony,i Ty polaku,będziesz wyzwolony...

()
Dobrze że większość z was wyjechała do tego PEDAŁOWA POPAPRAŃCY CO WŁASNEGO NARODU NIE SZANUJECIE.

()
dlaczego Holendrzy nienawidza Polakow -to proste ,wiekszasc z nich to Zydzi i wiekszasc z tej grupy to ograniczone ,oglupione narkotykami glupki ,przekonane ze kazdy Polak to antysemita i pijak .

()
a ja spotkałam się z życzliwością Holendrów, a nawet w trudnych sytuacjach z pomocą, ponadto genetycznie to germanie, a nie semici, więc lepiej nie wywoływać tego tematu, bo antysemityzmu nie ma zbyt wiele ani tu, ani w Polsce, a nasz problem z pijaństwem polega na braku rozróżnienia pomiędzy alkoholem a kawą

()
Nie mozna ujac lepiej sprawy niz Hanys to zrobil

Mieszkajac w Holandii widzalam wiele grup z Grecji , Hiszpanii, Anglii, Maroko, Turcji

itd ktorzy byli z tego powodu ze u nich pracuja dyskryminowani


Lecz pamietajcie Polacy na zawsze ze musicie byc dumni z Polski Zapytacie dlaczego nr 1 Madame Currie jej grob jest w Panteonie w centrum Paryza nr 2 Polscy zolnierze ktorzy z aliantami wyzwolili pol zachodniej Europy : Francja , Wlochy , Belgia, Holandia , zaslugi tez w Norwegii, Niemczech i obrona Wiednia przed inwazja Turkow a najwazniejsze jest to ze po 123 latach nieistnienia Polska znow sie pojawila na mapie Europy , i jest teraz pieknym duzym krajem . i coraz bogatszym i tego Holendrzy i nie tylko oni moga nam zazdroscic Hwala wielkiej Polsce i niech zyje madry Hanys

()
MY NIE UMIEMY SIE BAWIC PO ALKOHOLU NIE DAWNO BLISKO MNIE ODBYLA SIE POLSKA DYSKOTEKA GDZIE POLACY -KOLEDZY SIE POBILI [POLICJA JUZ NAWET NIE PRZYJEZDZA] A DZIEWCZYNY TEZ SIE POBILY I WYZYWALY ZE 1 JEST PO PODSTAWOWCE A 2 ZE NIE SKONCZYLA ZAWODOWKI -ZAL NAPRAWDE ZAL I WSTYD nawet nie mamy gdzie wyjsc potanczyc bo wszedzie polacy sie bija zaczepiaja wolimy siedziec w domu z reszta nie mamy wyboru aby uniknac nie milych konsekwecji A co do wyzej wypowiedzi na temat nie kulturalnego zachowania .pl.podpisuje sie pod tymi wypowiedziami pozdrawiam arla.

()
Polacy z emigracji zolnierskiej tez w pierwszych latach pili i bili sie miedzy soba
(i Holendrow nieraz tez) jednak z czasem ustatkowali sie, wtopili w spoleczenstwo holenderskie ,uczciwie przepracowali cale zycie i dochowali dzieci, wnukow i prawnukow niczym, poza nazwiskiem od Holendrow sie nie rozniacych.Z Marokanczykami jest niestety inaczej...

()
jebać guldenuw zajebanych, smieci pierdolonych

()
Początkujacy
mam nadzieje ze nie, ale z tego co widze, slysze, czytam to az wstyd sie przyznac ze ma sie polski paszport, juz ponad 20 lat mieszkam tu i czuje ze to moj dom, Polski i Polakow JUZ NIE ROZUMIEM, Kiedy widze g.... na scianach w wc w Zgierskim szpitalu ( kolo Lodz) smrod , brud i nedze to mysle czemu nikt nic nie robi? ale co sie dziwic, chyna wszyscy maja kaca, a o polskicj ulanach na holenderskich drogach to mowi sie wszedzie , sama bardzo czesto bluznie, gdy mija nie taki na drodze 50 km/h z predkoscia okolo 100 km/h, jestem szczesliwa ze juz nie mieszkam w Polsce, kocham ten kraj ale przeciez tak nie mialo byc....!!!

()
Początkujacy
Polacy to bydło w luckiej skórze


Bliżej nas