Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Igor Ledzion
(Igor)
Początkujacy
Właśnie napisać wiadomość mogę ,ale nie wiem jak wysłać.A od wczoraj pod moim profilem nie figurują goście ani status.Powodzenia i pozdrawiam.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
u mnie to samo: od wczoraj nie widze kto goscil na moim profilu.

mimo to fajny pomysl na poznanie rodakow na obczyznie i byc moze nawiazanie nowych przyjazni...

pozdrawiam ekipe! magda
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
od wczoraj nie widze kto goscil na moim profilu , ostatnio dodane komentarze a szkoda bo pomysl niezly
Zgłoś wpis
Igor Ledzion
(Igor)
Początkujacy
Już wszystko wróciło do normy.Nie wiem czy to przypadek czy ktoś coś naprawił.Na wszelki wypadek bardzo dziękuję
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ja również jak wszyscy popieram Wasz pomysłi chwale, tylko prosbe mam małą zdróbcie cos z tym chatem, strasznie sie cos z nim nie tak dzieje
wyrzyca na sile chociaz jest sie obecnym i przez to czasami po kilka razy trzeba pisac aha i nie raz mija kilkanascie sekund zanim tekst wyskoczy....
Nie dziej sie to tylko u mnie lecz i u innych,pytalem.
Acha i jak macie wiecej emotikonek...
bylo by milo...
Pozdrawiam zaloge...
Zgłoś wpis
3 Posty
Derek S.
(darek403)
Początkujacy
Popieram wasz pomysł, ja też sam nosiłem się z podobnym pomysłem, pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mnie rowniez b.spodobal sie wasz pomysl.
dziekuje i pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
super pomysl!!!!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
jak skasowac konto help me!!!!! mojaniderlandia jest zajefana ale nie dla mnie poniewaz ludzie bawia sie w wyrywanie a to nie o to chodzi......hehe..brak słow- kieruje to do niektorych panow
Zgłoś wpis


Bliżej nas