Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Polska kobieta ma to coś - Holandia

Czytali temat:
(7187 niezalogowanych)

()
Początkujacy
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Polska kobieta ma to coś
Fakt faktem, kobieta za każdym razem stara się prezentować jak najlepiej. Jeśli całą wczorajszą noc spędziła na pijaństwie, nie wychyla się ale siedzi cicho..co zaś Panowie rozumieją w sposób odwrotny.
Heh, szukaliśmy niedawno jakiegoś polskiego pozytywnego akcentu w Holandii po wielu "niekompetentnych" wybrykch rodaków. Może więc wykształcone Polki będą prekursorkami polepszania naszego wizerunku?
)))))))
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
dobra dobra kazdy to wie aty francislawe nie slofdz tyl e
Zgłoś wpis
6 Postów
tom t
(tomek33)
Początkujacy
w pełni się z tym zgadzam hehe

---
spam darmowe ogłoszenia drobne
Zgłoś wpis
3 Posty
Michał Mysz
(michaltg)
Początkujacy
każdy wie o co chodzi z polkami w firmach ;]
po co pośrednicy sprowadzają ładne Polki na właścicieli szklarni ?

caly artykuł jest dzza ściema
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Polskie babki siiiii,wiedzą kiedy przyspieszyć,spowolnić,fajne.Pozdrawiam wszystkie mi przyjazne.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
pako napisał:
Polskie babki siiiii,wiedzą kiedy przyspieszyć,spowolnić,fajne.Pozdrawiam wszystkie mi przyjazne.

No bo holenderki nie potrafia O losie co za ludzie, bylibyscie wlascicielami takich firm to sami byscie korzystali, ale rozumiem ze trzeba jakies usprawiedliwienie swojej nieporadnosci w zdobywaniu kobiet na forum wyzycic i bedzie ok. Pozdro
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ta dzięki naszym polkom nasz wizerunek jest taki jaki jest... oby tak dalej.. a przy najbliższej okazji zmieniam narodowość
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
śmieszek napisał:
ta dzięki naszym polkom nasz wizerunek jest taki jaki jest... oby tak dalej.. a przy najbliższej okazji zmieniam narodowość

Mam nadzieje, ze zmiana narodowosci pomoze ci by stac sie w koncu dowartosciowanym Polakiem.
Pozdrawiam wszystkie piekne kreatorki naszego wizerunku
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
Adamm napisał:
śmieszek napisał:
ta dzięki naszym polkom nasz wizerunek jest taki jaki jest... oby tak dalej.. a przy najbliższej okazji zmieniam narodowość

Mam nadzieje, ze zmiana narodowosci pomoze ci by stac sie w koncu dowartosciowanym Polakiem.
Pozdrawiam wszystkie piekne kreatorki naszego wizerunku


Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Mirekb215 napisał:

No bo holenderki nie potrafia

Co niyby Holenderki nie potrafia? bo moge zaczac temat czego Polki niepotrafia ale to inna dyskusja i niechce sie narazic dziewczynom

a co twojej drugie czesc wypowiedzi :

O losie co za ludzie, bylibyscie wlascicielami takich firm to sami byscie korzystali, ale rozumiem ze trzeba jakies usprawiedliwienie swojej nieporadnosci w zdobywaniu kobiet na forum wyzycic i bedzie ok. Pozdro



hahahah cala prawda


Pozdr.
Patboy
Zgłoś wpis


Bliżej nas