Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
nie sądzę...
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Kee...

Bazyl musi...
Do miłego
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Viooltje, nie bardzo rozumiem te Twoje wątpliwości odnosnie mojego postu. I w takim momencie SUFLER by się przydal, albo BUDKA /to tak by choc troche trzymac sie tematu i by nikomu nie przyszlo do głowy, zarzucic mi, ze pisze nie na temat /.
Koń jaki jest kazdy widzi, widac tez golym okiem jak sytuacja na forum wygląda...

Mirek, nie wiem jak to wogole możliwe, no bo Ty jestes M, ja jestem K /przynajmniej wirtualnie, bo w realu czasem cos innego moze sie okazac /, ale czasem prawie sie rozumiemy , a czasem nawet prawie bez slów . A według niektórych forumowiczow dosć trudno zrozumiec kobiete... .
A już myslałam, że muszę czuć się osamotniona , a z tego wszystkiego mogloby mi zaświtac w głowie, czy by sie trochę nie podlizać ...

To tak generalnie, percepcyjnie ...
pokornie niepozornie
rzecz ujmując.

DE GROETEN !
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Pisałem,że nie łatwo,prawda,ale to nie koniec świata...,grunt to się nie przejmować lekko stąpać i narządy często kąpać.
Zgłoś wpis


Bliżej nas