Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Polak śmiertelnie potrącił rowerzystów w Meijel - Holandia

150 Postów
GREGOR Hardstyle
(gregoriano)
Stary wyjadacz
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Polak śmiertelnie potrącił rowerzystów w Meijel
i znowu mamy super opinię!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
masakra... szkoda ludzi ;-( Holendrzy w pracy mi mówili o tym dzisiaj, nie mogłem uwierzyć.
ale wypadki się zdarzają... każdemu z nas!
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Jeżeli nie ujawniają czy był pod wpływem alkoholu, czy też nie to znaczy, że nie był... Inaczej od razu wszędzie by trąbili, a tak to trzymają stereotyp na rezerwie... Przykre, ale jak kolega niżej napisał każdemu mogło się przytrafić.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
wypadki się wszędzie zdarzają gdyby kierowcą nie był polak tylko holender ciekawe czy tak by o tym bębnili...
stało się, jedyne co możemy to łączyć się w bólu z rodziną która straciła bliskich w tym wypadku
Zgłoś wpis
Grzegorz NOWAKOWSKI
(GREGOREK)
Początkujacy
powiem tak z tego co widać wolno nie jechał a po drugie jak wszyscy wiecie Polacy maja ciężka noge trzeba uważać a w Holandii to tymbardziej na rowerzystów , jeżdze już ponad 20 lat jako kierowca i wież że trzeba myśle za siebie i innych na drodze taka prawda niestety ...
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
gregoriano napisał:

i znowu mamy super opinię!!!

Hmmmm....MY.....czy ON?
Bo to zasadnicza różnica.Ot,nieszczęśliwy wypadek jakich codziennie tysiące na drogach
Zgłoś wpis
150 Postów
GREGOR Hardstyle
(gregoriano)
Stary wyjadacz
my polacy
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Aaaaa dlaczemu 'My',Polacy?
Czy to juz ustawowo weszło żeby za postępowanie jakiegoś idioty taka sama opinie musial mieć wielomilionowy naród!?
Nie pisz jeszcze ze sie wstydzisz......
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
Na swoją opinię każdy sam sobie pracuje. BZIKU dobrze prawisz ze to ON spapral sobie opinie. Wypadki chodza po ludziach. Nie odczuwam tego ze zeby ktos mnie wytykal palcem bo jestem polakiem i mój rodak spowodowal wypadek
Holender zabil dwójkę swoich dzieci i popelnil samobójstwo. To jaką mamy miec opinie o holendrach?
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
wiciu napisał:

Holender zabil dwójkę swoich dzieci i popelnil samobójstwo. To jaką mamy miec opinie o holendrach?

Co nie?Dokładnie....
Gdy 3 tyg temu pijany Holender kasował mi volvo wjeżdżając z prawej mimo ustap i uciekając z miejsca wypadku;nawet nie było wzmianki w ED...A zamieszanie na ulicy było dość spore
Zasada prosta-zawiniłeś/zapłacisz....
A jak ktoś pisze ze mamy super opinie czy tam sie wstydzi;to najzwyczajniej w swiecie poniża najbardzej swoich rodzicieli i najbliższych....
Przypomina mi sie teraz pewna wymiana zdań daaawno juz temu tu na forum,gdy jeden pajac napisał że w Polsce zostali sami nieudacznicy i lewusy...Hehehehe,na ma ripposte gdy kazałem mu pozdrowic rodziców i rodzeństwo-to na pw pozywał mnie na walke konną lub pieszą
Miazga
Zgłoś wpis


Bliżej nas