Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

47 letni Polak w stanie krytycznym - spadł z dachu - Holandia


()
Początkujacy
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu 47 letni Polak w stanie krytycznym - spadł z dachu
jest moliwe ze to pn marek drab drobny budowlaniec z gliwic prosze o kontak 0031 616 754 959 rodzice w polsce go szukaja jakisz czas prosze p kontak w sprweie tego pana
Zgłoś wpis
22 Posty

()
Bywalec
Znając życie Polaków na budowie coś mi się wydaje że to wina kilku piwek. Życzę powrotu do zdrowia !!!
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Baśka napisał:
Znając życie Polaków na budowie coś mi się wydaje że to wina kilku piwek

No patrz, ja znając życie, po raz kolejny dochodzę do wniosku, że milczenie jednak bywa złotem. Nie odbierając oczywiście srebra mowie.
Basiu, opowiedz o swoich doświadczeniach z dekarstwem, bądź dekarzami. Do wyboru.
Zgłoś wpis
22 Posty

()
Bywalec
"No patrz, ja znając życie, po raz kolejny dochodzę do wniosku, że milczenie jednak bywa złotem. Nie odbierając oczywiście srebra mowie. "
Nie bądż śmieszna a od kiedy na Tym portalu to wszyscy milczą ?
Jakoś jak Ty i ta cała wielce przemądrzała Baileys wszędzie do rzucacie swoje dwa grosze !
Zastanów się sama co Ty wypisujesz dopiero mi wytykaj co ja pisze , to forum i wolność słowa czyż nie mam racji nooo nawet podobne sformułowanie Ty ostatnio przytoczyłaś
Viooltje napisz proszę o swoich doświadczeniach w ogóle życiowych jeśli takowe masz ...
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Basiu, biję się w pierś. Okazałą, zresztą. Na forum istotnie popełniamy wypowiedzi.

Wolność słowa... Temat rzeka. Tak w życiu, jak i na forum zawsze są jakieś ograniczenia. MN jest i tak pod tym względem bardzo liberalna. Ale obowiązuje regulamin.

Konstruktywna dyskusja polega m.in. na tym, że udziela się odpowiedzi na pytanie. Odpowiadanie pytaniem jest zwyczajnym odbijaniem piłeczki ---> odwracaniem kota ogonem.
Chętnie opowiem o moich doświadczeniach, jeśli najpierw Ty opowiesz mi o swoich z dekarstwem. Lub dekarzami.

Nie znając człowieka natychmiast go zaszufladkowałaś: "spadł, bo był pijany".

To tak samo jak: "wszyscy Polacy na obczyźnie to chamy".

Witaj w klubie, Polko w Holandii!
Zgłoś wpis
22 Posty

()
Bywalec
No niestety szufladkuje tak jak wy szufladkujecie ...
Przykre ale prawdziwe
Dekarstwo mam we krwi pokrywam dachy :dachówkami ceramicznymi , asfaltem i masą bitumiczną , gonty, papa, płyty z tworzyw sztucznych.Chętnie Ci wszystko opisze
Jestem taka bo wy jesteście tacy . Macie tu swoją pakę i jeśli ktoś coś tu napisze od razu go zjadacie ...No chyba że was pyta ,a wy czując się mądrzy za komputerowym monitorem sypiecie te swoje mądrości . Aleee jeśli ktoś nie zgodzi się z waszą opinią od razu jest butowany Śledziłam dosyć wcześniej Ten portal i zawsze trafiałam na wasze wypociny (mądrości ) oraz na zaczepki Pozdrawiam Cię i nie złość się ;P
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Cóż, Basia zrozumiała.
Po swojemu...
Zgłoś wpis


Bliżej nas