Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ofiarami wybuchu są Polacy! - Holandia

Czytali temat:
(598 niezalogowanych)
1988 Postów

()
Latający Holender
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Ofiarami wybuchu są Polacy!
To prawie dwa tygodnie temu, ale w żadnych niusach nie było wyjaśnienia. Czy ktoś coś słyszał na ten temat? Czy znał tych ludzi bądź wie cokolwiek o sprawie?
Zgłoś wpis
69 Postów
izka w.
(belcia)
Gaduła
De brand woedde in de nacht van 10 op 11 november, in een appartement boven een horecagelegenheid. Het onderzoek toonde aan dat er geen sprake is van opzet (brandstichting) en dat de brand geen technische oorzaak heeft.

Onderzoek van brandweerexperts toonde aan dat de brand vermoedelijk in een afvalbak in de keuken van het appartement is ontstaan. Beide slachtoffers, van 34 en 40 jaar uit Polen, zijn waarschijnlijk door de brand verrast in hun slaap.

Wyglada na to, ze to nie bylo podpalenie ani zadna awaria . Pozar wybuchl w koszu na smieci w kuchni.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Belcia, tyle to i ja wiem, chodzi mi o tych ludzi.
Zgłoś wpis
69 Postów
izka w.
(belcia)
Gaduła
Acha, no ja nie znalam, Wy jestescie tutaj moim jedynym polskim towarzystwem
Myslalam, ze pytalas tez czy w ogole ktos wie cokolwiek o tej sprawie...ale mozliwe, ze mam trudnosci w czytaniu ze zrozumieniem
Zgłoś wpis


Bliżej nas