Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Daniel Pawłowski napisał:
Adamm,Jak mozes zto nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. nie wiem dlaczego uwazasz sie za lepszego od innych ktorzy wyjechali poza granice Polski. pozdrawaim
Jedyne co moge dla Ciebie zrobic, to zwrocic uwage abys przeczytal uwaznie to co napisalem.
"Zdecydowana wiekszosc" to nie sa .....wszyscy, to po pierwsze.
Po drugie, nie stosuje w/w praktyk, czy czyni mnie to lepszym? Napewno wprawia mnie to w lepszy nastroj.
Tenslotte, vind je mijnen opmerkingen nietwaar?
Zgłoś wpis
112 Posty

()
Stary wyjadacz
Daniel a gdzie , jakim slowem Adamm wrzucil wszystkich do jednego wora ?
Minie uczono ze slowa '" ............... zdecydowana wiekszosc ........... " oznacza nie wszyscy , ale jakas czesc .
Pozatym Adamm nie musi sie uwazac lepszy od ty opisanych "polaczkow "on poprostu jest od nich o lepszy bo on nie proboje dopasowac NL po siebie .Bo wyraza swoje zdanie i zmiane wizerunku "typowego polaczka " zaczol od siebie . Bo nie chce interpretowac przepisow w taki sposob zeby to bylo mu na reke , bo .....
Zgłoś wpis
Daniel Pawłowski
(Daniel Pawłowski)
Początkujacy
Hej. nie wiem co Adamm robi i jak zyje. to jego sprawa i nie wiedzialem ze potrzebuje adwokata droga Baileys zarcik oczywiscie. nie lubie kiedy sami na wzajem okreslamy sie slowami typowy polaczek. bo nie kazdy jest typowy. zgodze sie zw jestesmy w zdecydowanej mniejszosci,mam tu na mysli ludzi ktorzy uczciwie do zycia podchodza i staraja sie zrozumiec kraj do ktorego przyjechali a nie tylko wykorzystac system ktory tutaj panuje. I jeszcze jedna sprawa: czy to ze ktos po przyjezdzie do holandii nauczyl sie jezyka holenderskiego i osiedlil sie tu na stale czyni z niego lepszego czlowieka od innych ktorzy tu zjezdzaja w nadzieji na lepsze zycie??
Zgłoś wpis
206 Postów
Doświadczony forumowicz
nieee...
lepszymi ludzi czyni nas poczucie godności.
występuje ono (lub nie) pod każdą szerokością geograficzną, bez względu na rasę, język i prace jaką wykonujemy, bądź nie...
wiedzą to wszyscy...

wracajcie do tematu...
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Daniel , mam nadzieje, ze te jakze cenne (w dodatku gratis) porady prawne pomoga ci w godnym zyciu w Krolestwie Niderlandow.
Ech ten jezyk prawniczy, prosty jak......... placenie podatku drogowego
Zgłoś wpis
Daniel Pawłowski
(Daniel Pawłowski)
Początkujacy
nieee...
lepszymi ludzi czyni nas poczucie godności.
występuje ono (lub nie) pod każdą szerokością geograficzną, bez względu na rasę, język i prace jaką wykonujemy, bądź nie...
wiedzą to wszyscy...

widze D@rk ze doskonale wiesz o co mi chodzilo.
Zgłoś wpis
206 Postów
Doświadczony forumowicz
Raz jeszcze podkreślę, że nie rozumiem polaków, którzy mieszkają tu po parę lat i wciąż jeżdżą na polskich blachach...
Na szczęście nie jestem kierowcą i takie problemy omijają mnie szerokim łukiem...
Co jeszcze wiedzieć trzeba o podatku drogowym?
Cóż...
Przypatrzmy się polskim drogom, polskiej infrastrukturze rowerowej, polskim AUTOSTRADOM...
A teraz odwróćmy wzrok w stronę Holandii, miejsca w którym żyjemy...
Teraz padnie pytanie RETORYCZNE:
gdzie warto płacić podatek drogowy?
to tyle co muszę o nim wiedzieć
Zgłoś wpis
Daniel Pawłowski
(Daniel Pawłowski)
Początkujacy
a ja dodam jeszcze ze nie rozumienm( i nie lubie ) jak polacy psiocza na swoich rodakow. jak mozna to trzeba swoim pomagac. a co do porad prawnych GRATIS!!! to nie ma sprawy,bo ten temat akurat znam, wiec nie musze Ci za nic dziekowac Adamm,sam ocenie poziom swojego zywota. pozdrawiam
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Daniel Pawłowski napisał:
a ja dodam jeszcze ze nie rozumienm( i nie lubie ) jak polacy psiocza na swoich rodakow. jak mozna to trzeba swoim pomagac. a co do porad prawnych GRATIS!!! to nie ma sprawy,bo ten temat akurat znam, wiec nie musze Ci za nic dziekowac Adamm,sam ocenie poziom swojego zywota. pozdrawiam

Succes
Zgłoś wpis


Bliżej nas