W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu „Jesteś u siebie. Zagłosuj!” –wybory Holandii także dla Polaków
witam po co głosować na te partie jak one tak pomagają jak te całe FUNDACJE. MI w fundacji powiedzieli że wykorzystałem PIĘĆ GODZIN i mam już nie przychodzić. Oni od nas chcą wszystkiego co możliwe ale jak wygrają wybory wszystkie obiecanki idą do WORKA i czekają do następnych WYBORÓW JAK TU UFAĆ. A POLAKÓW TURASY I WSZYSTKIE INNE BIURA PRACY A NAWET POLSKIE ROBIĄ GŁUPCÓW I WYKORZYSTUJĄ JAK MOGĄ. TAK NAPRAWDĘ TO WSZYSTKO NP. PARTIE-FUNDACJE ITP. OPIERA SIĘ NA ZEBRANIU JAK NAJWIĘKSZEJ ILOŚCI PIENIĘDZY. Mamy przykład JANKOWICZA NA UKRAINIE.Żeby pracować w fundacjach trzeba mieć SERCE i POWOŁANIE.A nie spisać numer sofi i skasować za gościa.ZASTANAWIAM SIĘ CZY NIE NAPISAĆ KSIĄŻKI O ŻYCIU POLAKA W HOLANDII NA EMIGRACJI. PONIEWIERKA PONIEWIERKA DYSKRYMINACJA NA KAŻDYM KROKU.Turcy jeden drugiego SZANUJE polak polaka myśli jak GO ZAŁATWIĆ.Dużo bym mógł pisać a najlepiej udzielił wywiadu w TV MIŁEGO DNIA DOZOBACZENIA.