Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Mateo92 Wojciechowski (19570 niezalogowanych)

()
Początkujacy
heniu

nie jestem lekarzem ale chyba powinienes unikac slonca
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
Heniek ,Ty chyba za długo żyłeś otoczony komuchowa propaganda i jeszcze Ci nie przeszlo .
O polskiej dziwce to pisały broszury info w 28 roku ub.wieku.
W mojej branży to my sprzedajemy im ,tak naprawdę dobre rzeczy ,no moze i czasem chłam ,za porzadną kasę i nie wiem o co Ci chodzi z ta sprzedajnościa .Ruch pieniadza ta normalne w normalnym świecie ,podobnie jak przemieszczanie sie ludnosci .Tylko komuchy zabraniały wojaży.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ark napisał:
Heniek ,Ty chyba za długo żyłeś otoczony komuchowa propaganda i jeszcze Ci nie przeszlo .
O polskiej dziwce to pisały broszury info w 28 roku u.wieku.
W mojej branży to my sprzedajemy im ,tak naprawdę dobre rzeczy ,no morze i chłom za porzadną kasę i nie wiem o co Ci chodzi z ta sprzedajnościa .Ruch pieniadza ta normalne w normalnym świecie podobnie jak przemieszczanie sie ludnosci .Tylko komuchy zabraniały wojaży.


ark kurwa wodke pijesz ?????
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
O fuck. Jaka sprzedajnosc Heniu. A Holendrzy czy nie przymierzajac Angole
nie sa sprzedajni ??? Zyjemy w czasach gospodarki rynkowej i minely czasy
kiedy na polkach lezaly produkty glownie Made in USSR czy Czechoslowacji.
W koncu nie musimu zebrac o wizy i nosic koniaki do ambasady
Acha pamietam kiedys Holender mi powiedzial ze Holandia jest jak luksusowa
dziwka i wybiera najlepszych klijentow Rozumiesz....holenderski Holender.
Heniu sprawa jest prosta. Placisz i zabierasz towar czy usluge jesli ci odpowiada
a opowiesci o szarzy polskiej kawalerii z szablami na czolgi sa tak samo prawdziwe
jak mitologizowanie Lecha Kaczynskiego i uznawanie go za meza stanu. O Wawelu
juz nawet nie wspomne bo pewnie wielcy Polacy ktorzy tam leza juz zlozyli podania
o zmiane lokacji ze wzgledu na obnizenie rangi tego miejsca. Ale OK. Masz swoje
zdanie i przynajmniej jest o czym pogadac
Ze swojej strony ciesze sie ze ta smolenska katastrofa wywolala tak potrzebna
dyskusje nad panstwem polskim. Moze i cos w koncu z tego bedzie.

a tak dla ludzi o mocnych nerwach - nowe odkrycie na polskiej scenie muzycznej
Moze ze zakwalifikuja jako nasza reprezentacja na Eurowizje he he

Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
kolek napisał:
oczywiscie pani aniu
ale demokracja polega na tym ze decyduje wiekszosc
a miejszosc ma juz miej do powiedzenia



mniejszosc ma forum .... katastrofa, ale dobrze ze choc to


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Czuje sie potworem, mam "BIZNES" w glowie i pewnie gdyby nie moja trudna sytuacja zyciowa i inteligencja, moznaby pomyslec ze chce sie dorobic na " TRAGEDII OJCZYZNY"....

...... nie no, brak mi srodkow ale mam fajny pomysl i nie wiem.... ale ta szopka coraz bardziej, wydaje mi sie ze moglaby sie stac powodem dochodowego zajecia ( OCZYWISCIE DOCHOD JAKO SKUTEK UBOCZNY BO GENERALNIE TO PATRIOTYCZNA INICJATYWA DLA NARODU!!!! - i w ksiazkach od historii by o tym napisali, jako skutek katastrofy w ktorej zginal prezydent.... albo ja mam depresje, albo za dlugo nie pije i nie pale ...albo "tonacy brzytwy sie chwyta"


Pozdrawiam.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


" PO TRUPACH DO CELU " .....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Kiedys Russel posunal sie do stwierdzenia ze w demokracji wolno głupcom
głosować, w dyktaturze wolno głupcom rządzić. Glosujcie na Jarusia.
Bedzie ludziom zakladal teczki tuz po urodzeniu
Zgłoś wpis
127 Postów
LouLou .
(Lady LouLou)
Stary wyjadacz
Zgłoś wpis
127 Postów
LouLou .
(Lady LouLou)
Stary wyjadacz
tak mi sie spododobala ta piosenka,ze postanowilam ja dodac jeszcze raz z dedykacja dla mojego ''sasiada'' pana Kolka,pozdrawiam serdecznie swinoujsciaka....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Haha dobra nutaJa tez chce lezec na Wawelu Pozdro!!!
Zgłoś wpis


Bliżej nas