Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Mateo92 Wojciechowski (19240 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Myslalem, ze ta tragedia oswieci co niektorych w naszym kraju, pokaze im co jest w zyciu tak naprawde wazne .ze nie warto sie szarpac...a tu nagle bec....WAWEL!!! Mamy nowego krola...rece opadaja!
A co na to smok? toz to jawny lobbing...Jaroslaw Dratewka , chce wykonczyc smoka ...Ja sie nie zgadzam...protestuje!!!
SMOK NA PREZYDENTA!!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
i nowe przysłowie Polak sobie kupił że przed wypadkiem i po jest głupi
już raz o tym pisałem ,więc po prostu Kołek jestes wielki, i wogóle wszyscy którzy nie dali sie nowej propagandzie , jesteście wielcy ,przed chwila podali że przestrzeń powietrzna nad płn polska jest zamknieta z powodu pyłu wulkanicznego ,
widocznie dobry Bóg wie co robi
gdziez jest teraz " doktorek" który mnie zwyzywał a może niech szopka trwa
i mam licencje na przemieszczanie sie w trzech wymiarach
Zgłoś wpis
5 Postów
Magdalena ---
(magda_soleil)
Początkujacy
skandal !! poprostu skandal !! Jak tak wogole mozna?? I Wy sie Polakami nazywacie?? Wstyd!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
magda_soleil napisał:
skandal !! poprostu skandal !! Jak tak wogole mozna?? I Wy sie Polakami nazywacie?? Wstyd!!

zgadzam sie z toba madziu
to wielki skandal
jak maly czlowiek szkodzacy polsce moze byc pochowany
wsrod wielkich tego narodu
a moze oswiec mnie czego takiego wielkiego dokonal
pan prezydent Lech Kaczynski
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Skandal??Rozwin to mysl Magda...Kolek masz racje ale Ja tam sie nie udzielam...jest jak jest i tyle na ten temat bo ile mozna o tym samym pisacKazdy ma swoje zdanie i ok Pozdrowionka!!!!
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
kolek napisał:
magda_soleil napisał:
skandal !! poprostu skandal !! Jak tak wogole mozna?? I Wy sie Polakami nazywacie?? Wstyd!!

zgadzam sie z toba madziu
to wielki skandal
jak maly czlowiek szkodzacy polsce moze byc pochowany
wsrod wielkich tego narodu
a moze oswiec mnie czego takiego wielkiego dokonal
pan prezydent Lech Kaczynski


.... zginal

Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
Wyrazy głębokiego współczucia i szacunku dla rodzin i przyjaciół...
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
A u mnie w domu na scianie wisial portret Pilsudskiego... od dziecka pytalam kto to i zawsze slyszalam ze to "dziadek" ,zeby nie chlapnac czego nie trzeba poza domem...

a teraz mnie krew zalala, bo znalazlam zdjecia i porownanie pogrzebu Kaczynskiego do pogrzebu Marszalka w 1935r...

...brak slow.


P.S. a niech ten pyl wulkaniczny wisi jak tylko moze najbardziej na polska i nikt tam nie przyleci !! i zostalo jeszcze troche rozsadnych ludzi....


www.tvn24.pl/1,251,8,68402068,179655641,8252239,0,forum.html
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Z Wawelem to juz przegieli na maksa........Za zycia co niektorzy prezydenta by zlinczowali,a teraz zaczna sie do niego modlic?? Ciekawe co za kretyn wymysli miejsce pochowku......
Zgłoś wpis


Bliżej nas