Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

czy istnieje przyjazn damsko meska? - Holandia

Czytali temat:
Gregor ... Andrzej Andrzej Nicodem Nicodemski Ernest Heba Kofiky9 Jana155 DestinY Szachulski (4659 niezalogowanych)
3 Posty
GOSIA mala czarna
(gosiunia267)
Początkujacy
jak sadzicie? mi sie wydaje ze nie ma czegos takiego jak przyjazn damsko-meska
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
ależ oczywiście ,że istnieje ale wiesz że przyjaciele lubią się dzielić a mogą wszystkim w zależności od potrzeb a że : nie-men ma to czego men nie ma i czego jest mu stale brak więc ...
a tak poważnie , tak czemu nie ?
Zgłoś wpis
127 Postów
LouLou .
(Lady LouLou)
Stary wyjadacz
Kobieta może być przyjaciółką mężczyzny, lecz by uczucie to trwało, niezbędne jest wesprzeć je odrobiną fizycznej antypatii.
.......i to prawda jest...takie jest moje zdanie...pozdrawiam forumowiczow....
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Eeee tam, pewnie że istnieje!

Moimi najlepszymi przyjaciółmi są zarowno mój syn, partner, jak i przyjaciel z którym nie mam relacji damsko-męskich, a trwa już kilkanaście lat.
Gdyby te relacje się zmieniły, nie byłoby przyjaźni, a - po długim stażu - zwykłe kazirodztwo.

Zresztą jeśli istnieje miłość, to nie wyobrażam jej sobie bez przyjaźni. Bo co? Tylko wspólny stół i łoże?
Kocham mojego Yvara, ale też go baaaardzo lubię!
Czego i Wam w związkach życzę.

A jeśli jest inaczej, hmmmm... konsekwencje mogą być różne:



Zgłoś wpis
1 Post
Krzysztof Skoczylas
(KrzysztofRyszardSkoczylas)
Początkujacy
Witam uwazam ze przyjaz damsko meska istnieje i ma sie dobrze.Wszystko gra dopuki sie jej nie zepsuje,i mysli o sexie,bo jedno z drugim niema nic wspolnego
Zgłoś wpis
9 Postów

()
Początkujacy
Ja mam najlepszego przyjaciela na swiecie! On nigdy nie zepsuje tego co nas laczy jakims perfidnym, wyluzdanym, wyzwolonym, caloweekendowym seksem.
Zgłoś wpis
1 Post
Początkujacy
Powiedzcie mi dlaczego rozrozniacie przyjazn miedzy kobieta a mezczyzna a mezczyzna mezczyzna oraz kobieta kobieta.
Przyjazn to przyjazn i tyle.
Dlaczego przyjazn sprowadzacie do seksu?
Seks jest bardzo przyjemna i wolna forma dawania sobie przyjemnosci, to zadne tabu z, ktorym zostaliscie wychowani. Seks moze byc piekny i przyjemny a traktujecie go jakby to bylo cos niestosowne.
Obudzcie sie
Zgłoś wpis
6 Postów
Magdalena van der Schouw
(Abracadabra)
Początkujacy
Zdecydowanie istnieje, do zeszłego roku miałam wyłącznie facetów jako przyjaciół, bo tylko oni zasługiwali na to miano
Zgłoś wpis
2 Posty
milena fiłka
(milena83)
Początkujacy
..no raczej nie zasługiwali skoro piszesz w czasie przeszłym....to dlaczego ich nie ma
Zgłoś wpis
2 Posty
milena fiłka
(milena83)
Początkujacy
Omii zdecydowanie popieram Twoja teorie sex to sex a przyjazn to cos wyjatkowego,prawdziwego ,malo kiedy mozna ja teraz znalezc ,mam na mysli ta prawdziwa pisana przez duze P
Zgłoś wpis


Bliżej nas