Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
127 Postów
LouLou .
(Lady LouLou)
Stary wyjadacz
ja tam nikomu nie kibicuje .......za goraco w ten upalny week end czeka mnie full roboty i duzo bym dala , zeby sobie posiedziec w moim ogrodku, albo nawet wskoczyc do basenu....no tak, niektorzy tak maja, ze musza pracowac wtedy, kiedy inni sobie wodeczke polewaja... no to sobie o tych wszystkich pomysle!!! za moje zdrowie sobie chociaz wypijcie!!! buziaki dla wszystkich....
Zgłoś wpis
169 Postów
Henryk Owsianko
(HenrykO)
Stary wyjadacz
Oby pomarańczowi wytrzymali. !!!
Zgłoś wpis
169 Postów
Henryk Owsianko
(HenrykO)
Stary wyjadacz
Aż mnie bolą kciuki !!!
Ale co tam !
Pomarańczowi w półfinale. !!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
HenrykO napisał:
Aż mnie bolą kciuki !!!
Ale co tam !
Pomarańczowi w półfinale. !!!

Stało jak się stało. Po prostu byli dzisiaj lepsi. To jest sport a nie zielony stolik polityki. Ja nie mogę ale Ty henryku wychyl co nieco za ich zwycięstwo
Zgłoś wpis
41 Postów
Kaska P.
(Ivette)
Bywalec
HenrykO napisał:
Aż mnie bolą kciuki !!!
Ale co tam !
Pomarańczowi w półfinale. !!!


pisales, ze pomaranczowi sie maja trzymac, a w rezultacie to chyba twoje trzymanie kciukow pomoglo, Henry!
cudotworca

pozdrawiam goraco wszystkich pomaranczowolubnych!
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Nooo, zagrali... wszystkim na nosie. Bo nawet wiekszosc Holendrow obawiala sie zwyciestwa Brazylii.
We wtorek znowu emocje, ale ja na razie sledze wybory w Polsce. Bylam w Hadze, a jakze! Spelnilam obywatelski obowiazek i czekam...

Znalazlam haslo rzucone przez kogos dowcipnego. Moze i niewysokich lotow to haslo, ale obsmialam sie serdecznie:

"LUDZIE, NIE POZWOLCIE ABY PIERWSZA DAMA SIKALA DO KUWETY!"
Zgłoś wpis
127 Postów
LouLou .
(Lady LouLou)
Stary wyjadacz
hej Viooltje!!! oczywiscie o niespelnieniu obywatelskiego obowiazku nie moglo byc mowy.....ja tez postawilam krzyzyk....a to znalas ?? -ilu facetow w jego wieku mieszka u mamusi ?- Niewielu -ilu facetow w jego wieku nie ma auta ?-Niewielu -ilu facetow w jego wieku nie ma ''prawka''? - Niewielu -ilu facetow w jego wieku nie ma konta bankowego ? -Niewielu -ilu facetow w jego wieku nie ma zadnego majatku ? -Niewielu -ilu facetow w jego wieku nie ma baby tylko ma kota ? -Niewielu -ILU LUDZI POWINNO NA NIEGO ZAGLOSOWAC ? -NIEWIELU!!!!!! POZDRAWIAM
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Widzisz Loulou? I tak wielu glosowalo!
53 - 47... to prawie jak wynik na calkiem wyrownanym meczu zuzlowym!
Czyli - podzielona Polska, wiecej szans dla PiS-u w wyborach samorzadowych i parlamentarnych, bo teraz PO bedzie wszystkiemu winne...
Ale i tak dobrze, ze jednak Komorowski a nie Kaczynski. A kolo polnocy zrobilo sie goraco!

Teraz dalej mozna zejsc na nie mniej emocjonujacy temat: Holandia - Urugwaj. Mam nadzieje, ze nie bedzie to ostatni mecz. I jesli dojdzie do finalu - to nie z Niemcami.
Choc szklana kula mowi cos innego ...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
W finale Oranje pokonaja Hiszpanie po dogrywce i rzutach karnych, M.Stekelenburg zostanie bohaterem narodowym broniac dwa penaltys, w nagrode wszyscy otrzymaja uscisk dloni Alexandra i calusa od Maximy, cala Holandia oszaleje i wszystko stanie sie pomaranczowe.......a dzieki swietnej grze Polakow , Niemcy zdobeda brazowy medal!!
Zgłoś wpis
127 Postów
LouLou .
(Lady LouLou)
Stary wyjadacz
tez mi sie tak wydaje Viooltje, ze szklana kula mowi co innego...choc nie jestem fanatyczka futbolu, to .....mam jakies nieciekawe przeczucia.....Holandia czy Niemcy?????? no to ja juz wole pomaranczowych.......
Zgłoś wpis


Bliżej nas