Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
25 Postów
Marcin Nl
(cinsk1503)
Bywalec
hacitta to jakas nerwowa chyba
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ale wy jestescie gluchociemni!
cytuje: De middenvelder van Barcelona stond buitenspel toen een Nederlander een voorzet blokkeerde en werd even later alsnog bereikt waarna hij scoorde. Dat leidde tot woedende reacties bij de Oranjespelers, maar Webb wilde er niets van weten en dus was het pleit beslecht...

a jak sie nie podoba to zmienic kraj tyry,punt!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
hacitta napisał:
ale wy jestescie gluchociemni!
cytuje: De middenvelder van Barcelona stond buitenspel toen een Nederlander een voorzet blokkeerde en werd even later alsnog bereikt waarna hij scoorde. Dat leidde tot woedende reacties bij de Oranjespelers, maar Webb wilde er niets van weten en dus was het pleit beslecht...

a jak sie nie podoba to zmienic kraj tyry,punt!!!


chcesz kogos pouczyc to im zaraz przetłumacz,że przed strzalem wczesniej była sytuacja kiedy pilka byla podana do gracza stojacego na spalonym,po czym wróciła w pole ,nastepnie juz bez spalonego padła bramka......no tak to wygladało.........to tłumaczenie dla nie kumatych
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Jak ktos pracuje w Hol to nie znaczy ze musi kibicowac jej druzynie pilkarskiej!!Ktos tam kibicuje dla Hiszpani ok spoko loko..Ale przezywacie....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
wiesz Piotrusiu, mam to gdzies jak niekumata polonia sobie to wszystko pojmuje,niech sie kazdy podnieca na swoj styl!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Blondyn napisał:
Jak ktos pracuje w Hol to nie znaczy ze musi kibicowac jej druzynie pilkarskiej!!Ktos tam kibicuje dla Hiszpani ok spoko loko..Ale przezywacie....

mi nie przeszkadza kibic hiszpanii,niech tylko zauwazy pewne fakty
Zgłoś wpis
25 Postów
Marcin Nl
(cinsk1503)
Bywalec
blondyn jestes the best.Hacitta juz ma chyba holenderska krew i zapomniala ze to jest na polskim forum
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
tak,wiesz cinsk jestem dumna fanka oranje a polska krwia sie brzydze a ze forum polonijne to mnie to ani ziebi ani parzy,pfff i nie przypijaj bo najmniej wazna jest twoja opinia o mnie HUP HUP HOLLAND en daar ben ik altijd trots op
Zgłoś wpis
25 Postów
Marcin Nl
(cinsk1503)
Bywalec
to po huuuuu tu jestes na tym forum
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
a huuuuuuuuuuu cie to obchodzi
Zgłoś wpis


Bliżej nas