Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
25 Postów
Marcin Nl
(cinsk1503)
Bywalec
sliczna jestes ale starsznie tepa
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
cinsk1503 napisał:
to po huuuuu tu jestes na tym forum

cinsk po chuj sie stoi w wodzie kazdy ma tutaj swoje zdanie,a forum jest przeznaczone do konwersacji....pocisnij tą ciezarówką w kierunku zachodzacego słonca i wyluzuj
Zgłoś wpis
25 Postów
Marcin Nl
(cinsk1503)
Bywalec
spoko juz luzuje a z ta woda to masz racje ;->
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
nie buszuj mi po profilu koles i nie stwierdzaj czegos czego nie jestes w stanie ogarnac na swoja tirowa ciezka lepetyne
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
geen commentaar meer pfff
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
kibicowalem holendrom (pisze to zaraz na poczatku zeby mnie mnie nie wysylano do polski czy hiszpani )
tak czy owak holedrzy sa vicemistrzami i to juz jest sukces. wiekszosc kartek byla zasluzona a za kopniecie w tors powinna byc czerwona. Niebyl to mecz na miano finalu. Plus dla nich ze po 32 latach doszli do finalu. Minus ze nie pokonali slabej na tych mistrzostwach hiszpani
Nailepszy mecz Dania - Kamerun
pozdr
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ale nie smaczne argumenty co nie ktorzy tutaj wypisuja hehehe Bylem z Holendrami na ta chwile, miedzy innymi ze fajna imprezka mogla by sie rozkrecic na ulicach mojej metropolii a tak powaznie spalonego nie bylo nawet przy pierwszym podaniu poniewaz Hiszpan pilki nie otrzymal. Takze cala dluga akcja najazdu i zdobycie tego pierdol...nego GOLA
byla w 100% czysta. Smutne to, ale taka jest prawda i ide dzisiaj sie napic na plaze i schowac glowe w piasek jak strus az mi smutek przejdzie. Pozdrawiam ..................

p.s Hacitta Ty zawsze taka agresywna ???
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Webb bez zarzutu? Nie bylo zadnego spalonego!!! ALE....Przy strzale z rzutu wolnego pilka tak WYRAZNIE odbila sie od bloku (Villi?), kompletnie zmienila tor lotu ale sedzia uznal ze pilka od bramki po czym po kilkunastu sekundach padla bramka dla Hiszpani. PS Zgadzam sie z iloscia zoltych kartek.

Howard Webb ma swietne kwalifikacje aby zostac twarza AXE, wystarczy tylko wrzucic nute Hiszpanska!

Zgłoś wpis

()
Początkujacy
hahaha najlepsza reakcja na twitterze: "De scheidsrechter blijkt te zijn omgekocht door een collectief van Amsterdamse woonbooteigenaars"

Prachtig
Zgłoś wpis
78 Postów
Barbara MC
(mexa35)
Gaduła
Dlatego tez moim zdaniem powinno sie wprowadzic uprawnienia sedziego technicznego do weryfikacji błędow sedziego głownego i bocznych albo tez powtorke wideo przynajmniej w tak waznych meczach , zebysmy pozniej nie mieli watpliwosci .
Zgłoś wpis


Bliżej nas